2737
2734
عنوان

روان پزشک یا روان شناس ؟

213 بازدید | 38 پست

دوستان اگه تجربه داشتین لطفا باهام در میون بزارید، برای مشکل افسردگی پیش روان شناس بریم یا روانپزشک؟ کدوم زودتر به نتیجه میرسه؟ 

و کسایی که رفتن لطفا بهم بگن تاثیری داشته یا فقط وقت هدر دادنه؟ 

روان پزشک 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

زیاد عصبی میشی روان پزشک  اگه مشکل خانوادگی داری روانشناس

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیش روانشناس رفتم.تا حدی نتیجه داد.بهم گفت کارایی که میگمو بکن تا بهتر بشی وگرنه مجبورم ارجاعت بدم به روانپزشک و دارو مصرف کنی

بستگی به مشکلت داره ولی تا جایی که فهمیدم بهتره اول بری پیش روانشناس.اگر خوب و حاذق باشه خوبه و گرنه فقط وقت تلف کردنه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2728
من برای اضطراب و یاس پیش روانشناس میرفتم. زیر و‌روم کرد بخدا واقعا مفید بود چند جلسه ای که رفتم

من خودم دانشجوی روانشناسی هستم 

تا جایی که بتونم کمک می کنم 

ولی از یه جایی به بعد دیگه کار من نیست... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
من خودم دانشجوی روانشناسی هستم  تا جایی که بتونم کمک می کنم  ولی از یه جایی به بعد دیگه ...

ببخشید میشه تاپیک منو‌بخونید و بگین من برم روانشناس یا روانپزشک؟

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
من خودم دانشجوی روانشناسی هستم  تا جایی که بتونم کمک می کنم  ولی از یه جایی به بعد دیگه ...

من دائما حالم بده غم دارم 

بی دلیل 

از خانوادم دورحس تنهایی دارم حس میکنم هیچکس دوسم نداره

نفید نیستم و زود عصبی میشم پرخاشگرم

میلرزم از عصبانیت و ... روانپزشک بهم دارو داد قطع کردم خودسر 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
ببخشید میشه تاپیک منو‌بخونید و بگین من برم روانشناس یا روانپزشک؟

کدوم تاپیکتون؟ 

من دائما حالم بده غم دارم  بی دلیل  از خانوادم دورحس تنهایی دارم حس میکنم هیچکس دوسم ندا ...

چرا داروهاتون رو قطع کردین؟

من میخونم‌ و جوابت رو میدم میشه این تاپیکم رو گزارش بزنی؟ https://www.ninisite.com/discussion/topi ...

مممونم گلی زدم

چرا داروهاتون رو قطع کردین؟

چون از دارو خوردن خسته شدم 

2706