2737
2734
بدون اجرت بازم مالیات +ارزش افزوده میگیرن پست بعدی رو بخون

سکه که میگن نهصد هنوز حباب داره؟چه سکه ایی خوبع امامی یا آزادی؟

کامل یا نیم سکه ؟

طلا مستعمل از دیوار بگیرم،طلا فروشیا خودشون قیمت میدن یا اصل بودنه طلا رو متوجه میشن ؟الان نقره با روکش میزنن با طلا مو نمیزنه 

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سکه که میگن نهصد هنوز حباب داره؟چه سکه ایی خوبع امامی یا آزادی؟ کامل یا نیم سکه ؟ طلا مستعمل از دی ...

ب نظرم ربع بهتره..بعضی موقع ۱۰تومان بالای تابلو

هم میذارن..اصلا طلافروشی میرین که تایید کنه طلا رو دیگه..

خاموش🚫
2728
میخای بخری؟

آره یه پولی دارم میخواستم زمین بخرم که با این قیمتا گیرم نمیاد مگه اینکه از این مشاعها با سند مادرن، تازه کاربری باغی و زراعی، حالا گفتم طلا بخرم یکمشم بزارم تو بورس تا بعد به امید خدا 

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
2738
زمین خیلی عالیه.حتی تو روستا استرس دیگع نداری

خودمم باغ خیلی دوست دارم،ولی اونم پول میخواد که بسازی و بهش برسی رفت آمدش از اونجا تا شهرمون دوساعته بعد پانصد متر هم بیشتر نیست باغ کمه کمش هزار متر باید باشه متاسفانه پولم کمه 

خودمم باغ خیلی دوست دارم،ولی اونم پول میخواد که بسازی و بهش برسی رفت آمدش از اونجا تا شهرمون دوساعته ...

هرچی بخری از نگهداری پول بهتره چون هی اضاف میشه ولی پول نه هرچیم سود بگیری بیارزشه 

منتظر روزای بهترم ✌
2706