2726
عنوان

نزدیک اذان صبح است....

85 بازدید | 9 پست

❤️اونایی که نمازشب خواندن قبول باشه ان شاء الله ❤️دعاکنیم برای سلامتی وفرج آقاامام زمان

وهمچنین برای مقام معظم رهبری.... 

شفای همه مریض هابه خصوص مریض های صعب الاعلاج که انشالله شفاعت خدانصیبشان شودو به آغوش خانواده برگردن آمین یارب العالمین... 

اونایی که مشکل دارن انشالله به برکت خداوندتواناگره ازکارشان بازشود...... 

اونایی که حاجت دارند.... اعم ازخانه.. ماشین... مال.. بچه... همسرخوب... وووهزارحاجت دیگربه بزرگیت قسم اجابتشان کن که فقط تواجابت کننده ای....... دعاکنیم برای عاقبت به خیری وسلامتی پدرومادرهایمان که سایه شان ازسرمان کم نشود..... وآنهایی که اسیرخاک هستندانشالله آمرزیده شوندباهدیه یک صلوات .....

وخدایاهمه بندگانت ازشربلاها گرفتاری ها ومشکلات ومریضی هاان شاءالله که درامان وپناه خودت باشن...... 

دعاکنیم برای زندانی هایی که دربندهستند ان شاء الله هرچه زودترازادشوند.... 

و اونایی که حاجت دارن حاجت روابشن وهمه دعاهاهم مستجاب بشه ان شاء الله ...... و ان شاء الله که این ویروس کرو نا ریشه کن بشه

کافیه دردلتان یک آمین یارب العالمین بگویید

التماس دعا

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

التماس دعا

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2728

شما هم جای برادر ما من دوست ندارم دردم رو به کسی بگم خوشم نمیاد تالان به خیلی ادما التماس دعا دادم فقط دردم رو خدا میدونه یه چیز میخره که هرکس بشنوه میرنه توسرم ولی واقعا منو عداب میده همه چی داشت درست میشد با دستای خودم ندوستع خرابش کردم دوسال داره میشه دوینه شدم خسته شدم دعا کن معجزه شه به خودش گفتم حیا و نجابتم رو ببستر میکنم باور کنین قبلنا برام مهم بود بیرون میرم اراسته بودم ولی الان اصلا ارایش نمیکنم به خدا قول دادم اگه درست شه حجابم بهتر شه و جلب توجه نکنم 

شما هم جای برادر ما من دوست ندارم دردم رو به کسی بگم خوشم نمیاد تالان به خیلی ادما التماس دعا دادم ف ...

ان شاء الله همه چیزدرست میشودکاربرگرامی 

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا