2703
2553
عنوان

کنکور تجربی

73 بازدید | 13 پست

خانم ها سلام 

من خواهرم امسال کنکور تجربی داد رتبه اش که اومد رفتیم پیش مشاور گفت با این رتبه دانشگاه فرهنگیان ، پرستاری اراک و علوم آزمایشگاهی زنجان قبول میشی 

حالا خواهرم خیلی دو دله میگه نمیدونم کدومو اول بزنم تا آینده ام بهتر باشه 

برای پدر و مادرمم فرقی نداره فقط میگن همین تهران باشه بهتره

به نظر شما کدوم و تو اولویت قرار بده ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چون تهرانه میگین یا دلیل دیگه ای داره ؟

واسه ی خانم شغل مناسب تریه الانم شرایطش نسبت ب گذشته بهتر شده کلا خیلی راحت تره

۳ ماه کار نمیکنی

ساعت کاریه کم

تعطیلاتت ب جاست

و...

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات

مشاور از کجا میدونه کدوم رشته براشون درمیاد؟؟ شاید یه رشته پایین تر یا شهر دیگه قبول بشن

ولی پرستاری اراک به نظرم بهتره ولی اگه به رشته باشه من علوم از رو ترجیح میدم کارش در اینده سبک تره و سختی کمتر داره برا خانوما

کاربر پسر ‼‼ از یک دی نه پست نه تاپیک 😐👊 امشب شکستم .... 🖤💔 نمیتوتم درخواست قبول کنم شرمنده ام ....
2714
پرستاری...علاقه خودش مهم تره

خودش که علاوه بر دو دلی کلا ناامید هم شده همش حرص میخوره میگه با اینکه خیلی تلاش کردم ولی اونی که می خواستم نشد 

منم خیلی نگران ام می خوام آینده خوبی داشته باشه 

حالا نظر خودشون محترم تره ولی پرستاری برای یه خانوم جالب نیست و فرسایشیه من که خودم پرستارم هرگز با پرستار ازدواج نمیکنم چون میدونم زندگیمون همش میشه کار کار کار

علوم آزمایشگاهی رشته باحالیه

فرهانگیان هم برای خانوم خوبه بنظرم

مشاور از کجا میدونه کدوم رشته براشون درمیاد؟؟ شاید یه رشته پایین تر یا شهر دیگه قبول بشن ولی پرستار ...

یکی از اقوام این مشاور معرفی کردن و گفتن کارش خیلی خوبه اکثریت راضی بودن از انتخاب رشته شون