2737
2734
عنوان

خانواده شوهرم بوس میکنن بچمو زیاد

483 بازدید | 19 پست

تو این اوضاع کرونا نمیدونم چی بگم بهشون تو ی ساختمونیم مدام میره پیششون اصن ازهمون روزی بدنیااومد همینجورن نمیدونم چطو متوجهشون کنم سرما خوردن نزدیکش نشن.الان پسرم چنروزه سرماشون روخورده وطبق معمول یجوری وانمود میکنن ک من مراقب بچه نیستم.منم باردارم سرما رو گرفتم ازبچم.درسته دوسش دارن ولی خو وقتی مریضن اصن رعایت نمیکنن.شما باشین چطو رفتار میکنین برا بچه جدیدمم میترسم

وقتی مریض هستن نزار بره خونشون تو خونه سرگرمش کن 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به همسرت بگو بهشون تذکر بده

اونروز پدرشوهرم میگف گفتم مراقب باش ولی نبودی تاسرماخودردین شوهرمم بش گف ازهمینجاسرما روگرفتن ولی انگار ن انگار خاهرش ک انگار کرونا داره بخدا باز سرکار ک برمیگرده بچه رو صدا میزنه پیشش بخابه ازنیت بدی نمیگم ولی خو بچه گناه داره

بچه من که به همه میگه بوس  ممنوعه،بخاطر کرونا،به خودمونم میگه،توشبکه پویا یاد گرفته هی میگه

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.

از بس برادر زاده ها هم عزیزن بخدا.ولی باید درک کرد تو این اوضاع

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

اخخخخخ شما که نمیدونید بوس بجه چه لذتی داره مخصوصا گاز گرفتنش

خدا براتون حفظش کنه ایشاالله ولی بحثی که نیست وقتی خواستن بوس کنن با احترام بکید بوسش نکنن که مریض نشه دفعه قبل سرما خورده یه توروخدا جهت احترام هم بزارید اولش

قول هم میدم ناراحت نمیشن

2738
اخخخخخ شما که نمیدونید بوس بجه چه لذتی داره مخصوصا گاز گرفتنش خدا براتون حفظش کنه ایشاالله ولی بحثی ...

آره منم از رو بدی نمیگم واقعا ولی خو چیکا کنم بچه ها حساسن اونم تو این شرایط واقعا سخته

چقدم بدشون میاد چیزی بگم.صداش میزنن مدام

بگو تو این شرایط قرمز دوست دارم بچه پیش خودم باشه خودمم باردارم و حساس اگه مریض بشیم کسی نیست پرستاری کنه لطفا دیگه صداش نزنید بعدم درقفل کن تلوزیون رو روشن کن فیلم و انیمیشن ببینه اونام هفته ای یه بار ببیننش کم کم عادت میکنن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تا بتونم رعایتش رو میکنم اونوقت الکی مریض میشه

بخدا اگه توی بیمارستان کسی از جلوی بخش کرونا رد بشه و صدای سرفه هاشون رو بشنوه شب تا صب توی تشت الکل میخابه

صدای سرفه ها عین کشیدن ناخن رو دیواره بعضی دانشجوا از صدای سرفه ها میترسن برن تو

2706