2726
عنوان

دوست اجتماعی

227 بازدید | 15 پست

کسی اینجا هست عشقش بعد کات بهش بگه دوست اجتماعی باشیم و قبول کردع باشه بعد خوب شده باشن؟بنظرتون اگه یکی خیلی قربون صدقتون بره بعد یهو کمش کنه عادت میکنه به این رفتار ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنظره من خیلي حرکته چیپ و مضخرفیه 

هیچکس نمیتونه وقتي قبلا یه نفرو عشقش میدونسته یهو بیاد بکنش دوسته معمولي ، همون بهتر که کلا رابطشونو کات کنن البته این نظره شخصیه منه

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
2728

یکبار برای همیشه:

اگه طلاق گرفتین یا رابطه رو تموم کردین برنگردین سمت طرف

دوست صمیمی باشیم، حالا گاهی احوال همو بپرسیم نداریم

وقتی جمله رو‌ تموم می‌کنی ادامه نمیدی، نقطه می ذاری میای سر خط جدید!

She is everything I ever wanted.... 
نه واقعا عاشقه اما میگه که مثل قبل عذاب نکشیم

اسمش و میذارن دوست معمولي ولي هي سرکوفت گذشته رو بهت میزنن یا رابطه ي گذشته رو سعي میکنن به اسم دوست معمولي ادامه بدن

درکل مسخرس

اسمش و میذارن دوست معمولي ولي هي سرکوفت گذشته رو بهت میزنن یا رابطه ي گذشته رو سعي میکنن به اسم دوست ...

چی بگم من امید دارم که اینطوری مثل گذشته شیم چون هردو همو میخوایم اما چون فاصله داریم از نظر مسافت عذاب میکشیم

چی بگم من امید دارم که اینطوری مثل گذشته شیم چون هردو همو میخوایم اما چون فاصله داریم از نظر مسافت ع ...

من فك كردم الان يه ٢٥ ، ٣٠ سالي داره ، اونجوري حداقل ميشد يكم خوشبينانه به قضيه نگاه کرد حالا که ١٨ سالشه پس مطمئن باش میخواد همون رابطه ي گذشته رو ادامه بده و اون رابطه اگه بد و اذیت کننده نبود شما هیچوقت بهمش نمیزدید که دوست معمولي شید درسته ؟ پس یه تصمیمِ درست واسه زندگیت بگیر این بچه بگیر نیست

من فك كردم الان يه ٢٥ ، ٣٠ سالي داره ، اونجوري حداقل ميشد يكم خوشبينانه به قضيه نگاه کرد حالا که ١٨ ...

راستش و بخوای ما با هم خوب بودیم فقط دور بودن از هم و ندیدن هم اذیتمون میکرد و این که اون اصلا مشخص نی چی میخواد دوروز خوبه و مثل گذشته قربون صدقه میره دوروز دیگه نمیدونه باید چکنه ینی بنظرتون میخواد رابطه مثل قبل شه؟کاش اینطوری شه چون من خیلی میخوامش

راستش و بخوای ما با هم خوب بودیم فقط دور بودن از هم و ندیدن هم اذیتمون میکرد و این که اون اصلا مشخص ...

عزیزم حتما زیره ١٨ هستي و داري احساسي تصميم ميگیري ماهم تا قبل بيست سالگي تا تقي به توقي میخوردو چشمون یه نفرو میگرفت فك میکردیم دیگه نیمه ي گمشدمونو پیدا کردیم ولي بعدا که اومدیم تو اجتماع و رابطه هاي بیشتري رو دیدیم متوجه شدیم که اون اصلا عشق نبود خیلي بخواد باشه فقط یه وابستگیه کوتاه مدت بود و بس. این پسر هم سنش خیلي کمه و هم شما از الان خیلي مشکلات باهمدیگه دارین دیگه بعدشو خودت حساب کن

حالا بازم تصمیم با خودته کسي نمیتونه مجبور به کاریت کنه میتوني این رابطه رو تا وقتي که به خودت بیاي ادامه بدي ولي ازت میخوام یکم با دیده بازتر به مسائل نگاه کني چون مورداي زیاد و بهتري بعدا میان تو زندگیت❤

عزیزم حتما زیره ١٨ هستي و داري احساسي تصميم ميگیري ماهم تا قبل بيست سالگي تا تقي به توقي میخوردو چشم ...

خانوم خیلی قشنگ توضیح دادین

نمیدونم اسی از حرفاتون استفاده کنه یا نه ولی برا من که خیلی خوب بود مچکرم 🙏💥

کاربر پسر ‼‼ از یک دی نه پست نه تاپیک 😐👊 امشب شکستم .... 🖤💔 نمیتوتم درخواست قبول کنم شرمنده ام ....
خانوم خیلی قشنگ توضیح دادین نمیدونم اسی از حرفاتون استفاده کنه یا نه ولی برا من که خیلی خوب بود مچک ...

خوشحالم که حرفام مفید بود🙏موفق باشين

2706