2726
عنوان

من شوهرم و نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 12859 بازدید | 287 پست
وا مگه من گفتم دروغ میگی که شما میگی غیر واقعی! یا من گفتم غیر منطقی میگی! من همچین چیزی نگفتم! م ...

تعجبت بیشترازمن که نیست 😂

واقعاخوبی انقددست نیافتنیه،و من تو خواب خرگوشی بودم یعنی🙆‍♀️🤒

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
😂😂😂

والا

جدی گفتم اسی نمیخوادش بکشه کنار

این لوس بازیها چیه

تو زندگی مشترک باید پای ب پای هم زندگی رو درست کنن

ن اینکه هی غر بزنه

بعضیها رو میگم ن کلی

بعضی از خانما اینقد با همسرشون سردن ک همسره برای ارضا روحی و جنسی خودش میره طرف یکی دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین نگاه میکنم میبینم واقعا موقعیت های بهتری داشتم و آره اون افراد میان تو ذهنم‌

خب ک چی خواهرجان 

اگ میرفتی با یکی از اونا ازدواج میکردی الان میگفتی وااای کاش با فللنیک الان شوهرته ازدپاج میکردم

الان تو ازدواج کردی اولا ثبات شخصیت داشته باش رو انتخابت وایسا دوم وقتی شوهر داری و ب دیگران فکر میکنی یعنی داری خیانت میکنی 

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
از ایمانش من راضیم. فقط یه چیز نگرانم کرده اینکه هی بهم میگه چادر بپوش و حواسش به روسری م هست این مر ...

عزیزمممم شیطون داره زندگیتو میپاشه 

اون عاشقتهههه دوست داره 

غیرت داره روت .. خوب بود ی نفر بهت دست درازی میکرد اون براش اهمیت نداشت؟ 

خوب بود 

میدونی با اینجارش داره عاشق بودنشو نشون میده 

کسیو دوست نداری برات مهمم نیس چیکار میکنه 

از بس تو نی نی سایت حرف طلاق خیانت بددلی بوده 

هر چیزی رو ادمشو بددلی نزارین 

اون شوهرت بتده خدا اخرت خودتو و خودشو داره میخره 

دوست نداره کسی عشقشو غیر خودش ببینه 

2728
از ایمانش من راضیم. فقط یه چیز نگرانم کرده اینکه هی بهم میگه چادر بپوش و حواسش به روسری م هست این مر ...

میبینی خیلی از زنا چجوری لباس میپوشن قشنگ خط ... فلانشونم معلومه اینا اگ شوهرشون ی بارغیرتی بشه ی کم بهتر میشن 

بنظر من عفاف زنان از غیرت مردان است

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
والا جدی گفتم اسی نمیخوادش بکشه کنار این لوس بازیها چیه تو زندگی مشترک باید پای ب پای هم زندگی رو ...

عزیزم من اسی رو نمیدونم ولی الان اینقدر بار مشکلات زندگیها زیاد شده که مردم از خودشون و زندگیشون غافل شدن! اصلا نمیدونن چی میخوان!

نمونش خودمم که میگم کاش ازدواج نمیکردم وارد این همه دغدغه نمیشدم!

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
عزیزم من اسی رو نمیدونم ولی الان اینقدر بار مشکلات زندگیها زیاد شده که مردم از خودشون و زندگیشون غاف ...

خب ازدواج نمیکردیدم بعد چند سال میگفتید کاش منم ازدواج میکردم

باید مسئولیت پذیر باشیم 

از زندگی الانمون لذت ببریم

حس میکنم لگد زدم به زندگیم‌  این همه فرصت بهتر داشتم  

منم خیلی وقتا این حسو دارم،چون واقعا موقعیت های خیلی بهتر داشتم ولی همسرم از اونا پایین تره خیلی ایرادها هم داره،ولی خب دیگه انتخاب خودمه و معلوم نیست اونا هم تو زندگی چه رفتارهایی قرار بود داشته باشن ..فکر کردن به اشتباه یا تردیدت رو کنار بزاری از رابطه ات لذت میبری

نرود میخ آهنین درسنگ!!!!مارفتیم 🙋‍♀️

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
شاید باورتون نشه ولی ب عنوان ی کاربر مرد وقتی این مدل تاپیکارو میخونم از ازدواج کردن دلسرد میشم ک ن ...

همچین اتفاقی نمی افته این دلزدگی ها علت خاصی دارید اونم اینکه طزف مقابل ی سری رفتار بد داره که واقعا برای طرف مقابل مهم ی جوری که هرچی خوبی هم بهش کنید سر اون برخوردا دل زده میشه واسه همین گیگن تو جلسه خواستگاری مو به مو اخلاقاتون بگید ی خانمی بود سر اینکه شوهرش جورابش مینداخت جلوی تلویزیون دعواشون شد و دادگاهی شدن این شاید ساده به نظر بیاد ولی حساسیت هست و ممکن برای طرف مقابل مهم باشه  مثل اینکه شما بگید من از خندیدن بلند جلوی نامحرم بدم میاد نخند و اون هی تکرار کنه چون عادی براش کم کم جنگ میشه دیگه! واسه همینه که باید همه چیو گفت که کار به اینجا نرسه

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده بود ک من قبول نکردم...اون موقع۶ هم خودش میگفت تعهد بدیم بهم کلانتری ک من قبول نکردم باز ..چون اعتمادم ازش سلب شده بود...ازون موقعه مدام پیگیره ک من برگردم...الان خواستم محکش بزنم ببینم باز رو حرف تعهدش هست یانه..بهش گفتم بیاد تعهد بده مدام تفره میره...امروزم میگ مریضم و دکتر بودم‌.تا یه هفته نمیتونم ازخونه بیرون بیام..پروند.ه منم فقط دوروز مهلت داره تابره دادگاه ....اگر نیاد کلانتری و من پرووندم بره دادگاه...فردا میتونه همین مریضیشو بهانه کنه وبگه مریض بودم نتونستم بیام برای تعهد...؟ اونوقت قاضی یقه منو میگیرع میگه توچرا صبرنکردی مریضیش خوب بشه؟؟.... من چشمم آب نمبخوره ازین زندگی وازین برگشت...ولی از اتهاماتی ک ممکنه تودادگاه بهم بزنه میترسم

حس میکنم لگد زدم به زندگیم‌  این همه فرصت بهتر داشتم  

یا افسرده ای یا خوشی زدی زیر دلت قدر داشته هات بدون درجامعه ای ک دیگه همسرخوب و سرب راه کم شده

همه موقعیت بهتر برا ازدواج داشتن دلیلی نداره بعد ازدواج هم بهش فکرکنن

یه صلوات برا حاجت دلم مهمونم کنید
2706