2733
2734
عنوان

من شوهرم و نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 12874 بازدید | 287 پست
از ایمانش من راضیم. فقط یه چیز نگرانم کرده اینکه هی بهم میگه چادر بپوش و حواسش به روسری م هست این مر ...

الان فهمیدم صحبتتون رو

نه عزیزم

اقایون هم توی این جامعه زندگی میکنن و مثل ی ادم عادی خانومای زیادی رو دیدن چ بد حجاب و چ محجبه

مثل منو شمای خانم ک اقایون زیادی رو با نگاه عادی دیدیم

علت اهمیت ایشون ب مو و چادر شما نشون از اهمیت حجاب شما براش داره

نه بددلی و یا دوراز جون هیزی خودشون!

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
خب خیلی جوونه بیست وسه سالش میشه دیگه  چطور انتظار داری اوضاع مالیش خوب باشه؟

خوب میخواست زن نگیره🙁😭🤦‍♀️

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐🤯🙄

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
شمام به نظرم خیلی فلسفی صحبت میکنی! شمام موفق باشی❤

باب طبع شمانیست فلسفیه!!!

ااینکه میگم بایدخودمون خوب باشیم کجاش غیرمنطقیه !!

غیرواقعی بگو مگوی درونته عزیزم

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2731

اسی چند تا سوال

همیشه میگن تا با کسی نرفتی زیر سقف نمیدونی اخلاق طرف چیه

حتی اگه باهاش سالها در رفت و امد باشی یا کاملا بشناسیش

حالا شما فکر میکنی اونایی  که ب نظر شما خیلی بهتر از همسرتن واقعا یکیشون مرد رویاهای شما هستش

یه سوال دیگه طبع شما سرده یا گرم

عزیزم شما خودتون با این شرایط انتخابشون کردین در ضمن سعی کن هر روز ب یکی از خوبیاش فکر کنی اون رو ی جایی یاداشت کن ک ببینی کم کم نداشته هاش از ذهنت میره عزیزم اونم شما دوست داره اوایل زندگی همین هست سعی کن باهاش کنار بیای ب این فکر کن ک اگه دست بزن داشت اگه هیز بود اگه دزد بود و غیره چیکار میکردی اونوقت کار خوباش تو ذهنت بزرگ میشه امیدوارم عزیزم بهترین زندگی رو در کنار همسرت داشته باشی 

2738
باب طبع شمانیست فلسفیه!!! ااینکه میگم بایدخودمون خوب باشیم کجاش غیرمنطقیه !! غیرواقعی بگو مگوی درو ...

وا مگه من گفتم دروغ میگی که شما میگی غیر واقعی!

یا من گفتم غیر منطقی میگی!

من همچین چیزی نگفتم!

متعجبم!!

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
من خودم از بس شوهرم خروپف میکنه بیدار شدم سرم درد گرفت و دیگه نخابیدم...واقعا درد خیلی بزرگیه نمیدون ...

مشکل ریفلکس داره شاید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

خیلی جالبه بعضیا وقتی میدونن دارن اشتباه میکنن،تا حدی که اون تاییدروازوجدان خودشونم نمیگیرن،توقع دارن بقیه باهاشون ابراز همدری وتاییدشون کنن واگه مخالفشون حرفی بزنی حتی درست، میزنن تو دهنت!

خب زندگیه خودتون گفتیدوشنیدید،بهرحال هرگلی بزنید به سرخودتون زدید،نظربقیه وقتی گوش شنوا نداشته باشدمگه اهمیتی هم داره،اصلا بدباشید🙆‍♀️🤷‍♀️

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

من فقط میتونم بگم آدما از دور قشتگ هستن

شما زن هر کسی بشی خوشبخت نمیشی چون فرشته میهوای نه انسان

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من نه از محبت هاش لذت میبرم نه از بوس هاش و قربون ۱دفه هاش نه رابطه

دلم برای همسرتون سوخت 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2706