2726
عنوان

من شوهرم و نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 12859 بازدید | 287 پست
راه طلاق هم ندارم

عزیزم 

من همسرم روانشناس هستن و مذهبی

روزی ک باهم عقد کردیم بهم گفتن ک اولین قدم شیطان اینه ک زن و شوهر رو از چشم هم بندازه و به گناه بکششون !یه روایت هم گفتن

دقیقا همینطوره

منم روزای اول وقتی باهمسرم بیرون میرفتم چندشم میشد از اینکه کنارشون راه میرم و بدم میومد ازشون 😑

یه جایی یاد حدیثی ک گفتن افتادم و از خدا خواسنم ک شیطونو از قلبم بیرون کنه خخخخخخیلی ذکر گفتم و تلاش کردم 

الان عاشق همسرمم و معتقدم هیچکس مثل من عاشق شوهرش نیست!

گلی جون پزشک های زیادی دیدم ک فقط تحصیلات دارن و ذره ای شعور و فهم ندارن

عزیزم شما مذهبی هستی یادت باشه ک رشته تحصیلی هیچکس باعث برتریش نسبت ب بقیه نمیشه و شماهم هیچ برتری ب همسرت نداری

رشته ایشونم از رشته شما پایین تر نیست! 

رشته شما فقط درامدش بیشتره! والا توی همه جهان پزشکی برابره با بقیه رشتع ها فقط توی ایران انقدر پزشکی رو بالا بردن و براش سر دست میشکونن

برام عجیب بود ک ی دختر مذهبی و۱۹ ساله تفکراتش انقدر عقبه!

معذرت میخوام ک صریح گفتم قصدم این بود ک ب خودت بیای

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😭

عزیزم حالا به خاطر سنتم هست ناراحت نباش و به نظرم تصمیم عجولانه نگیر بذار یکم بگذره شاید نظرت عوض شد .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
عزیزم  من همسرم روانشناس هستن و مذهبی روزی ک باهم عقد کردیم بهم گفتن ک اولین قدم شیطان اینه ک ...

عزیزم ممنونم ازت.❤

من واقعا درک میکنم اینایی که گفتی .

خودم متعجب هستم چطور م شدخ‌

آخه همسرم از لحاظ مالی و فکری اونی که میخوام نیست‌ . یا بعضی جاها بچه گونه رفتار میکنه با تمام ویژگی های خوبی که داره 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2728
اینکه اون جوری که میخوام نیست وضع مالی شم که بده الآن 🙄

الان تاحدودی وضع مالی همه بده.. تو مگ بخاطر پول و.. باهاش ازدواج کردی؟

سعی کن خودت درستو بخونی و شاغل شی 

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
حرف حق با عقل بود اما چ سود  پیشِ دل حقانیت مطرح نمود... هندونه رو تا وا نکنی نمیدونی توش ...

قرارنیست عقل طرف مقابلو مامدیریت کنیم که،

همین که هرانسانی فقط نسبت به کارای خودش وافکارش مسئوول باشهو رسیدگی ومدیدیت کنه کافیه،

هندونه سربسته مال زمان فتحعلی شاه بودکه تاشب عروسی همو نمیدیدن نه الان ،بعدشم چطوراونموقع هاتونستن بااون شرایط !!!

ماسست شدیم !

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

علاقه یک طرفه همه جوره عذاب آوره،چه علاقه از سمت ما باشه چه از سمت طرف مقابل!ولی به هرحال صبر کن یکم،زوده واسه تصمیم گیری!اول باید مطمئن بشی این آدم همیشه رفتارش اینجوریه!چون بعضی آدما مدلشون اینه که واسه جذبت همه کار میکنن اما بعد از اینکه قلبتو به دست آوردن اون روی خودشونو نشون میدن مخصوصا اگر طرف مقابلشون سرد برخورد کرده باشه قبلا!بزرگترین لطفی که میتونی به خودت کنی اینه که با رفتارت اجازه ندی تحقیر بشه و این توی دلش بمونه!هم تو نیاز به فرصت بیشتر داری هم نامزدت

ان شاءالله عاقبت به خیری برای همه،ان شاءالله هیییچکس از نعمت سلامتی محروم نشه و نباشه،ان شاءالله خوشبخت شدن همه،ان شاءالله عاشقا به عشقشون برسن و مجردا بهترین همسر نصیبشون بشه،ان شاءالله هیچکس از نعمت پدر یا مادر شدن محروم نشه
عزیزم  من همسرم روانشناس هستن و مذهبی روزی ک باهم عقد کردیم بهم گفتن ک اولین قدم شیطان اینه ک ...

من دقیق یادمه حتی اولین باری که توی عمرم بوسم کرد حس خاص و عجیبی نداشتم ‌

خیلی خیلی دردناک هست که کنار کسی زندگی کنی که حتی دیگه ذره خدا شاهده یه ذره هم تو رابطه لذت نبری با اینکه خودت آدم گرمی هستی و همسرت ارضا میشه 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
عزیزم ممنونم ازت.❤ من واقعا درک میکنم اینایی که گفتی . خودم متعجب هستم چطور م شدخ‌ آخه همسرم از ل ...

من از یه خانواده ثروتمندم ک خواستگارای زیادی داشتم 

دامشجو‌پزشکی

طلا فروش 

ارتشی

سپاهی و ....

چون مذهبیم همه هم مذهبی بودن 

اوضاع مالیشونم خوب بود

با همسرم ازدواج کردم 

مردی ک سطح فرهنگی خانوادش ۵ پله از خانوادم پایین تر بود و سطح مالی خودش و باباش ب بابام نمیرسید 

من همسرم دانشجو دکتراست 

درحال حاضر تمام حقوق دریافتیمون ۱/۵۰۰/۰۰۰تومانه 

ینی ته ته ته ته ته ته خط فقر 

الحمدلله خونه داریم ماشین هم داریم و من هییییچ مشکل مالی ندارم چون قناعت میکنم و کوتاه میام همسرمم مدیریت میکنه

اخلاق بچگانه هم داره قهر قهروعه! قهر میکنه و میره

مغروره و غرورش کاذبع!

اما واقعا دوسش دارم چون هزااارااااان خوبی داره ک هیچکس نداره

شوهر من منو‌سوپرایز میکنه هدیه میخره گل میخره و دوستم داره

ب خانوادم احترام میذارع

اولویتش من هستم

تحصیلات داره حالا هررشته ای

بااخلاقه

خوش خنده اس

مهربونه

مهمتررررین مسئله باایمانع و محب اهل بیته

بددهن نیست

دست بزن نداره

پولش حلاله و...

میبینی!خوبی هاش در مقابل بدیهاش یک ب هزارن 

عزیزم هیچ مردی نیست ک بدی نداشته باشه!

خودت رو برتر ندون و بالا ندون 

چون روایت داریم از اهل بیت ک انسانی از انسان دیگری برتر نیست مگر ب واسطه تقوا!

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
ممنونم از حرفهات عزیزم ❤

قربونت عزیزم

این که حس رضایت نداری واسه سنته منم بیست سالمه همسنیم تقریبا

اگه رابطه های دیگه داشتی میفهمیدی که شوهرت هیچ مشکلی نداره این مقایسه ها واسه اینه که خاستگارای دیگتو از دور دیدی

بعضی مردا هستن با اینکه وضعیت مالی خوبی دارن اونجور که ازشون برمیاد به همسرشون نمیرسن ولی مردای دیگه هم هستن که با نداریشون سعی میکنن کسی که دوسش دارن آب تو دلش تکون نخوره مهم اینه که میگی دوست داره نذار سرد بشه اگه خدای نکرده محبتشو از دست بدی خودت پشیمون میشی

شوهرت خیلی ازت بزرگتره؟

من دقیق یادمه حتی اولین باری که توی عمرم بوسم کرد حس خاص و عجیبی نداشتم ‌ خیلی خیلی دردناک هست که ک ...

همه حالاتت رو من داشتم 

حتی یه بار روز اول عقدمون وقتی ک داشتم یه برش از کیک رو میذاشتم توی دهنش و اون شاد بود 

یه لحظه ب خودم اومدم د باخودم گفتم بدبخت شدی دختر! حواست هست چیشد 

این شوهرته! میخواستم گریه کنم

روز ازمایش خون وقتی کنارش راه میرفتم احساس میکردم ک بدم میاد و مخصوصا ازش عقب میوفتادم 

ی چله زیارت عاشورا بگیر

قلبتو ب اهل بیت بسپار و ازخودشون کمک بخوا

و اینکه همسرتو با کسی مقایسه نکن و ب مردها و خواستگارات فکر نکن

همسرت خوبی های زیادی داره

مطمئن باش ک خدا منتقم بزرگیه! اگر ی روزی انقدر اذیتش کنی ک خدایی نکرده ب جدایی بکشع

مردی رو سر راهت قرار میده ک همه جوزه ازت بالاتر باشه اما زندگیش توی کصافط بلشه و روزی هزار بار ارزوی مرگ کنی!

من از یه خانواده ثروتمندم ک خواستگارای زیادی داشتم  دامشجو‌پزشکی طلا فروش  ارتشی سپاهی ...

❤❤❤عزیزم حرفهاتون درست 

ولی سخته تو زندگی باشی که خدا شاهده تو رابطه یه ذره هم لذت نبری با اینکه طبعت گرمه و همسرت رو ارضا میکنی 

سخته اولین بوسه ای که از یه مرد گرفتی هیج حسی نداشته باشی حتی استرس   

قربونت عزیزم  این که حس رضایت نداری واسه سنته منم بیست سالمه همسنیم تقریبا اگه رابطه های دیگه ...

۴ سال

❤❤❤عزیزم حرفهاتون درست  ولی سخته تو زندگی باشی که خدا شاهده تو رابطه یه ذره هم لذت نبری با این ...

اگر لذت نمیبری برای اینه ک خودت نمیخوای

قلبتو بسپار بهش

انقدر شک تکت

الان ازدواج کردی دوران نامزدی نیست ک بخوای بهش فک کنی

من تاپیکای قبلتو دیدم

یادت رفته روزی ک خونه مادرشوهرت بودی و برات سیب زمینی پنیر درست کرده بود و سوپرایزت کرده بود

یادت رفته دوران مریضبتو؟ چطور میشه باور کرد ک انسان منصفی باشی و خوبیهاشو یادت بره؟

اگر لذت نمیبری برای اینه ک خودت نمیخوای قلبتو بسپار بهش انقدر شک تکت الان ازدواج کردی دوران نامزد ...

بدی هاش و نقص هاش چی!؟

2706