2733
2734
عنوان

خانوما حالم بده چیکار کنم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 56 پست
اگه مادر شوهر خوبی داری یکم واسه نکهداری بچه ازش کمک بگیر. تا یکم استراحت کنی و شده نیم ساعت در هفته ...

مادرشوهرم ندارم آخه... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
درسته تا حدود ۳سالگی مادروبچه خیلی وابسته بهم هستن ، انشالله که سلامت باشید ،🌹🌹🌹

ممنون☺️

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی دوران شیردهی طبیعیه این وابستگی،ان شاءالله بعد از اینکه از شیر بگیریش وابستگیت کمتر میشه،بچه بعد ...

اینو میدونم ک آدما یه روزی میرن... 

میدونم دخترم یه روزی شوهر میکنه و دیگ کنارمون نیس،ولی دوست دارم تا وقتی ک کنارمون هست از هر لحاظی چیزی واسش کم نذاریم و کمبودی نداشته باشه ک تو دلش خسرت بکشه

منم همش تواین فکرام بااین تفاوت من همش مریضم همش توراه دکترم الانم ازحال بدم بیدارشدم نمیتونم بخوابم ...

دقیقا منم از همین چیزا وحشت دارم منم زندگیمو با چنگ و دندون نگه داشتم 

2728
خدا حفظش کنه ان شا.. خدا بهت بچه های سالم و صالح بده سایه شما هم همیشه بالای سرشون باشه عزیز

ممنون انشاالله ☺️

ممنون انشاالله ☺️

خیلی کارا هست عمرو طولانی میکنه مثل صله رحم و ترک کارهای مکروه و..... اونارو انجام بده ان شا.. نوهاتم میبینی این ترسو داری چون بچتو خیلی دوست داری میترسی مشکلی که خودت داشتی اونم داشته باشه ولی قرار نیست همه عین همدیگه زندگی کنن عزیز 

خیلی کارا هست عمرو طولانی میکنه مثل صله رحم و ترک کارهای مکروه و..... اونارو انجام بده ان شا.. نوهات ...

ممنون با حرفای شما و دوستان خیلی بهتر شدم ☺️

2738
ان شا.. همیشه دلت خوش باشه مامانی مهربون😘😘😘

ممنونم☺️😉

دقیقا منم از همین چیزا وحشت دارم منم زندگیمو با چنگ و دندون نگه داشتم  

بخدامن تواین چندسال کلی اذیت شدم سال اول که پیش خانوادش زندگی کردم خودت دیگه میدومیه چیه باهم تویه خونخ زندگی کردن ازسال دوم به بعدم که تویه ساختمون بودیم وهستیم کلی قناعت وتحمل که بتونیم زمینمونوبسازیم هنوزم نساختیمش ازاونورم اخلاق همسرم که خسیسه وبددله تازه یکم بهترشده فک کن تازه داره راه میوفته من همه چیموبزارم برایکی دیگه؟یه شوهرکه اخلاق ورفتارش تازه درست شده وشده یه ادم خیلیی خوب یه زندگی توبهترین جای شهربشه برای یکی دیگه تامن باشماین زندگی مسخره وبدیاش همینکه من برم تمومش بمونه برای یکی یگه این خیلیییی برام عذاب اوره تازه دخخرمم ندونم چیکارش بکنن این ازهمه بدترررررره 

خودت اینارومیدونی خوب میدونم ولی بدبختیش اینه به کسی میگم بهم میخنده نمیدونن چقدبااین افکاراذیت میشم. ولی......

حالابدترازهمه اینکه مریضم اصلاخودمم نمیدونم چمه همش حس میکنم خدایی نکرده سرطانی چیزی دارم که اینقداذیتم😔

🌹میشه برای تکمیل شدن هرچه زودترخونمون وخوب شدنم وتموم شدن این دردم  صلوات مهمونم کنید خداخیراخرت ودنیاروبهتون بده وهرچی ازخدامیخوایدبهتون بده 😍💓🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
بخدامن تواین چندسال کلی اذیت شدم سال اول که پیش خانوادش زندگی کردم خودت دیگه میدومیه چیه باهم تویه خ ...

واااااااای تو منی یا من توعم؟؟؟؟؟ 😳😳😳😳😳

تمام شرایطت کپی منه به جز زمین داشتن و اینا خداروشکر شوهرمم خسیس نیس ولی اونم همینطور تازه داره رفتارش مردانه و خوب میشه منم تمام غصه ام همینه مخصوصا واسه دخترم ک چه جور باهاش برخورد میشه و چجور دل میسوزونن و...... کلی چیزای دیگ ک مطمئنم بهتر میتونی درک کنی،دختر کوچولوت چند سالشه؟؟؟؟ دخترم من تازه داره میره تو 14 ماه....