2726
عنوان

اولین باری که عشقتونو دیدین بیاین تعریف کنید 😄🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 158 پست

برای اینکه خیلی اذیت نشی ازش فاصله بگیر سعی کن تنها جایی که حضور داره فقط تو ذهن خودت باشه.

اینجوری که تو مجازی و احتمالا تو جامعه ببینیش و از اوضاع زندگیش خبر دار بشی خیلی باعث ازار روح وروانت میشع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای اینکه خیلی اذیت نشی ازش فاصله بگیر سعی کن تنها جایی که حضور داره فقط تو ذهن خودت باشه. اینجوری ...

من ن میبینمش ن جایی ک منم اونه .من یک شهر دیگم تو غریت اون یک شهر دیگس تو غربت دو تامون از خانواده زدیم. ماهیچ جا باهم نیستیم فقط تو قلبمه .من حتی موقعی ک باش بودمم ازش دور بودم تو شهردیگه بود فضای مجازیم ک من دیگه پیج جدید دارم.

❤❤❤
2728

اولین بارکه من دیدم جلسه خاستگاری بود بعد اون ولی با دوست ضایم داشتیم می رفتیم بعد به من گیر داد بهم نشون بده اونم با دوستش بود با شلوار کردی بعد گفت کدوم اون درازه یا کرایه گفتم کرد یه بعد نگو شنیده بود شوهرم گفت منو میگه😑😁

من پسر خالمه .خیلی وقت بود همو ندیدیم اون دانشجو بود من دبیرستانی خونه ماددبزرگم همو دیدیم و خیلی ی جوری نگام میکرد و فهمیدم بدش نیومده بعد ب دخترخالم گفت ک از فلانی خوشم میاد بعد ب مامانم گفتم بابام ناراضی بود واسه ازدواج یکی دوسال بعد خانواده ها راضی شدن ی مدت پیام بازی بعد خاستگاری الان سه ساله ازدواج کردم در آستانه ی طلاقم😐خلاصه زندگی رو بچه بازی نگیرید

😎😎😎
2706