2726

دوست دارم یه کاری انجام بدم درآمدداشته باشه...ماسک دوختن به ذهنم رسید..چطوریه؟پارچه شوازکجابخرم .اسم پارچه اش چیه؟اون پارچه ای کشی یااسم پارچه شون چیه؟بعدشنیدم که یه نمونه ماسک هست احتیاج به دوخت نداره پارچه شومیخری بعدکه برش زدی میدی بیرون پرس میکنن اون ماسکااسمشون چیه؟اسم پارچه اش الگوش؟کجابدم برام پرس کنن؟توروخداهرچی میدونین بم بگین ثواب داره منوشوهرم مدتیه بیکاریم دخترسه ساله هم داریم..

من خودم پارچه رو از خرازی میگیرم اسمشو نمیدونم میگم پارچه ماسک متری میبرن کش ماسک و سیم هم خرازیا ارن من ساده میدوزم 18×17 ی مستطیل ساده س راحت میتونی ی ماسک معمولی باز کنی بزاری الگو بمونه برات دوختش ساده س ولی اون پرسی ک گفتی خبر ندارم 

آدما فقط تو ترافیك پشت همن !!!!!!!
من خودم پارچه رو از خرازی میگیرم اسمشو نمیدونم میگم پارچه ماسک متری میبرن کش ماسک و سیم هم خرازیا ار ...

اون ماسک کشی سیاها هست اوناجنسشون چیه که دیگه هم نیازبه دوردوزی ندارن وبادست هم میشه دوخت؟؟؟شمابادست مبدوزی یاچرخ دارین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سرچ کن الگوی ماسک سیا میاد من قبلا گرفتم واس خودم دوختم

الگوشودارم فقط نمیدونم پارچه اش چه جنسیه؟؟مثل اینکه ریون ولی مطمئن نیستم آخه یه پارچه میخام که نیازبه دوردوزی ولبه دوزی نداشته باشه تابشه بادست بدوزم آخه چرخ خیاطی ندارم

دوخت عروسک روسی هم فکر کنم خوب باشه ، اگه خواستید یه تحقیقی در موردش بکنید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)