2726
عنوان

چرا همیشه ادمای دلسوزو هیچکی آدم حسابشون نمیکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 43 پست

منم از بقیه خواهر برادرهام دلسوزترومهربانتربودم وهستم اماهمیشه کمتر از اونا دیده شدم وهیچوقت اندازه اونها واسه مادرپدرم مهم‌نبودم اینو من نمیگم همه اطرافیان هم گفتن ... ولی من هرکاری هم کردم بخاطر رضای‌خداوند کردم وبخاطریکه پدرمادرم ازم‌راضی باشن و وجدانم‌آسوده باشه... من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران میکند

خدایا شکرت شکرت شکرت
با متنت گریم گرفت واقعا همینه😭😭😭

اوهوم

داستان زندگی منه

بعد تویی ک یه آدم مهربون و عاشقی یهو تبدیل به یه تیکه سنگ سرد میشی.سِر میشی و نسبت به همه چی حست تغییر میکنه.دنیا خیلی نامرده.خیلی پسته.

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون همیشه دردسترسی منم اینجوری بودم چن وقته خودمو اصلاح کردم  براخودت شخصیت داشته باش دم دستی نباش. نمیحادهمه رو از خودت راضی نگه داری. بخودت بیشتراز بقیه اهمیت بده

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
چون شما بی منت کار میکنی اونا مطمعنن هیچ وقت ترکشون نمیکنی اما بقیه نه مادر پدر نیاز پیدا میکنن بهشو ...

من هروز ب مامانم زنگ میزنم سراغشو میگیرم اما گاهی احساس میکنم میلی نداره حرفی بزنه باهام .

2728
من هروز ب مامانم زنگ میزنم سراغشو میگیرم اما گاهی احساس میکنم میلی نداره حرفی بزنه باهام .

اصلا این کارو نکن دو الی سه روز یک بار کافیه در حد یه احوال پرسی.    شایدم زنگ زدن زیادت خستشون کزده یا بی میل

چکار کردی توروخدا بگو بهم

مثلا هرکی کاری داشت یامثلابیمارستان بود نیاز به نراقبت داشت بدون اینکه ازم بخوان میرفتم کمک میکردم همیشه همه جااولین نفربودم. تشکرکه تمیکردن هیچ میگفتن وظیفت بوده حالا هروقت ازم بخان اونم بعضی وقتا کارمیکنم برابقیه. بیشتروقتا میگم کاردارم نمیتونم. 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
اصلا این کارو نکن دو الی سه روز یک بار کافیه در حد یه احوال پرسی.    شایدم زنگ زدن زیادت خ ...

اخه مامانم خودش ب خواهرام هروز زنگ میزنه اما من همش خودم باید بزنم

عزیزم تا وقتی خدا هست هیشکی تنها نیست 

برای خودت عزت نفس داشته باش یعنی جایی بی احترامی میبینی، ناراحت شو این نباشه که بروی خودت نیاری مثلا با یه اخم ،کارهای هر کسی برای خودشه مثلا اگر همسرت داره کار های اساسی خونه که مردونه اس رو انجام میده اصلا دخالت نکن ،، یا یه وقتایی جمعه ها بزار بقیه غذا درست کنن ،،یا خیلی چیزهای دیگه خودت به خودت ارزش بده اما با متانت و سیاست زنونه نه با زور و جنگ و دعوا 

به نظرم کم زنگ بزن تا تورو یادش بیاد.    اگه دیدی زنگی چیزی نمیزنه به نظرم رابطتتو خیلیییی کم کنن چون مادرت باید متوجه شما هم بشه 

باکلاس باش کم زنگ بزن. بذار اونا دلشون تنگ بشه ب تو زنگ بزنن،

2706