2726

من همیشه بین خواهر برادرام از همه دلسوز ترم برای مامان بابام اما احساس میکنم انگار رو مخشونم انگار اونا عزیزترن .یا کلا ب هرکی محبت کردم هار شد .حتی شوهره خودمم میدونم خیلی دوستم داره اما هیچوقت احساسشو ابراز نمیکنه و بهم نمیگه چ حسی بهم داره و یوقتایی ازم دوری میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون شما بی منت کار میکنی اونا مطمعنن هیچ وقت ترکشون نمیکنی اما بقیه نه مادر پدر نیاز پیدا میکنن بهشون چون مثل شما هر روز و همیشه پیششون نبودن یکم سنگین تر رفتار کن باهاشون. زیاد تحویلشون نگیر شما رو سرشون میزارن

محبت که از حد بگذره تبدیل به وظیفه میشه ، و وقتی تبدیل به وظیفه بشه نه تنها به خاطرش قدردانی نمیکنن، بلکه اگه یه روزی ذره ای از این محبت کم بشه ازت دلخور هم میشن

جوری محبت کنید که بقیه اینو لطف شما بدونن نه وظیفتون

ببخشید ولی حقمونه

من مامانم اینطور بود الان همونا که براشون حتی سلامتیش رو هم به خطر انداخته مسخرش میکنن و تردش کردن

منم اینطور بودم و تاحدودی هستم ولی مامانم برام درس عبرت شده

توهم تغییر بده خودتو اسی😘

کاربری برای دونفر می باشد😌

چون خیالشون از بودنت راحته

فک میکنن نمیفهمی

هرکاری دلشون میخواد میکنن

و تو هی میبخشی.ولی تو احمق نیستی ک میبخشی.تو فقط ی آدم مهربونی

ولی یروز بی سر و صدا از زندگیشون میری.و اون موقس ک میفهمن چی رو از دست دادن

...

آره موافقم من فک میکنم اینجوری آدم دم دستی میشه و تکراری اصلا انگار قانون جهان همینه 

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2706