1874
1823

من همیشه بین خواهر برادرام از همه دلسوز ترم برای مامان بابام اما احساس میکنم انگار رو مخشونم انگار اونا عزیزترن .یا کلا ب هرکی محبت کردم هار شد .حتی شوهره خودمم میدونم خیلی دوستم داره اما هیچوقت احساسشو ابراز نمیکنه و بهم نمیگه چ حسی بهم داره و یوقتایی ازم دوری میکنه 

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1883
هرچی خوبتر..تنها تر اگر خوبی انتظار نداشته باش بقیه خوبی تو پاسخ بدن بخاطر خودت و خدای خودت خوب با ...

دست خودم نیس خیلی دلم رحمه 😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چون شما بی منت کار میکنی اونا مطمعنن هیچ وقت ترکشون نمیکنی اما بقیه نه مادر پدر نیاز پیدا میکنن بهشون چون مثل شما هر روز و همیشه پیششون نبودن یکم سنگین تر رفتار کن باهاشون. زیاد تحویلشون نگیر شما رو سرشون میزارن

محبت که از حد بگذره تبدیل به وظیفه میشه ، و وقتی تبدیل به وظیفه بشه نه تنها به خاطرش قدردانی نمیکنن، بلکه اگه یه روزی ذره ای از این محبت کم بشه ازت دلخور هم میشن

جوری محبت کنید که بقیه اینو لطف شما بدونن نه وظیفتون

ببخشید ولی حقمونه

من مامانم اینطور بود الان همونا که براشون حتی سلامتیش رو هم به خطر انداخته مسخرش میکنن و تردش کردن

منم اینطور بودم و تاحدودی هستم ولی مامانم برام درس عبرت شده

توهم تغییر بده خودتو اسی😘

چون خیالشون از بودنت راحته

فک میکنن نمیفهمی

هرکاری دلشون میخواد میکنن

و تو هی میبخشی.ولی تو احمق نیستی ک میبخشی.تو فقط ی آدم مهربونی

ولی یروز بی سر و صدا از زندگیشون میری.و اون موقس ک میفهمن چی رو از دست دادن

من از دیوانه ها دیدم،هزاران عاقلِ مرده...❤     پرستش واژه ی حقیریه در برابر حسی که به شما دارم سلطانم----->tataloo❤                          با افتخار تتلیتی ام👽         #پرسپولیس_زیباترین_عشقِ_جهان❤             آرمی باشید تا رستگار شوید...👌🏻❤         گیاهخوارم😊🍃
مگه نمیگی دلسوزی  پس خدا می بینه تورو

حالا بازم ب شوهرم یوقتایی واقعا همدممه 

اما خانوادم انگار از وقتی ازدواج کردم دیگه فراموشم کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون خیالشون از بودنت راحته فک میکنن نمیفهمی هرکاری دلشون میخواد میکنن و تو هی میبخشی.ولی تو احمق ...

با متنت گریم گرفت واقعا همینه😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره موافقم من فک میکنم اینجوری آدم دم دستی میشه و تکراری اصلا انگار قانون جهان همینه 

دخترکم دلبندم من دلم فقط روی دل تو بند میشود همسرم دستت را میگیرم می دانم ناب تر از دست تو دستی نیست! می دانم ماندنی تر از نگاه تو چشمی نیست. برای خنده هایم میخندی و برای گریه هایم شانه میشوی می دانم برای راست گفتن مستی نمی خواهی ; پس همیشه در قلب من می مانی.
1826

منم از بقیه خواهر برادرهام دلسوزترومهربانتربودم وهستم اماهمیشه کمتر از اونا دیده شدم وهیچوقت اندازه اونها واسه مادرپدرم مهم‌نبودم اینو من نمیگم همه اطرافیان هم گفتن ... ولی من هرکاری هم کردم بخاطر رضای‌خداوند کردم وبخاطریکه پدرمادرم ازم‌راضی باشن و وجدانم‌آسوده باشه... من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران میکند

کاش میشد لحظه ها را پس گرفت
با متنت گریم گرفت واقعا همینه😭😭😭

اوهوم

داستان زندگی منه

بعد تویی ک یه آدم مهربون و عاشقی یهو تبدیل به یه تیکه سنگ سرد میشی.سِر میشی و نسبت به همه چی حست تغییر میکنه.دنیا خیلی نامرده.خیلی پسته.

من از دیوانه ها دیدم،هزاران عاقلِ مرده...❤     پرستش واژه ی حقیریه در برابر حسی که به شما دارم سلطانم----->tataloo❤                          با افتخار تتلیتی ام👽         #پرسپولیس_زیباترین_عشقِ_جهان❤             آرمی باشید تا رستگار شوید...👌🏻❤         گیاهخوارم😊🍃

چون همیشه دردسترسی منم اینجوری بودم چن وقته خودمو اصلاح کردم  براخودت شخصیت داشته باش دم دستی نباش. نمیحادهمه رو از خودت راضی نگه داری. بخودت بیشتراز بقیه اهمیت بده

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
چون شما بی منت کار میکنی اونا مطمعنن هیچ وقت ترکشون نمیکنی اما بقیه نه مادر پدر نیاز پیدا میکنن بهشو ...

من هروز ب مامانم زنگ میزنم سراغشو میگیرم اما گاهی احساس میکنم میلی نداره حرفی بزنه باهام .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون همیشه دردسترسی منم اینجوری بودم چن وقته خودمو اصلاح کردم  براخودت شخصیت داشته باش دم دستی ن ...

چکار کردی توروخدا بگو بهم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1899