2726
عنوان

توروخدا بیاین دارم دیوونه میشم

445 بازدید | 25 پست

خیلی ناراحتم از دنیا سیرم فکر میکنم شوهرم بهم خیانت کرده از من بدش میاد خیلی راحت میگه برو گوشیشو از من مخفی میکنه میگه دوستدارم بهت دروغ میگم ازم فراریه تایه پیام براش میاد میزنه از خونه بیرون میره یه جایی که خیلی سوت و کوره بعد میپرسم میگه پیش دوستدام بودم جواب زنگا و پیامامو نمیده میگه شارژ ندارم بعد خودش به دوستش پیام میده میگم میرم دیگه بر نمیگردم 

میگه برو به سلامت خسته شدم بخدا کمک کنید چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی جان فعلا تو این اوضاع فقط به سللمتی فکر کن و بابتش خدا رو شاکر باش.که الان کمیابه.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

خوب برو چرا موندی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
اسی جان فعلا تو این اوضاع فقط به سللمتی فکر کن و بابتش خدا رو شاکر باش.که الان کمیابه.

سلامت عقلی هم مهمه

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم

زرنگ باش و به روی خودت نیار...میدونم سخته اما رفتاراشو نادیده بگیر و حرفی از رفتن و طلاق نزن..یه مدت باهاش سرد باش و بذار تو خودش باشه...مردا اگه زیاد بهشون گیر بدی یا بری سمتشون بدتر میشن...

یک سال هم هنوز نشده  دوسال نامزد بودیم  بریدم دیگه شماره مشاوری دارین از تو خونم مشاوره ...

۱۴۸۰

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
ی تف درشت بنداز تو صورتش و برای همیشه برو...اما اول بچزونش

خدایااااا 

چرا اینجوری هستید آخه 😂

خراب کردن ابدی زندگی دوتا انسان که در این مرحله از زندگیشون با یه تنش دست و پنجه نرم میکنن ، چه سودی به حال شما داره واقعا😐

کار خوبه خدا درست کنه
2706