2726
عنوان

به نظر شما....

329 بازدید | 28 پست

من با این همه غم و غصه  تو دلم چیکارکنم؟

وقتی غصه دارم و مشکل، ولی توانی ندارم و ضعیفم چه کنم؟

کی به داد دلم میرسه؟

نه میتونم پیش خدا گله کنم

نه میتونم حرف دلم رو به همسرم و خانوادم بگم

من چیکارکنم😢

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

من بعضی وقتا پیگیر کاربری شمام 

حس میکنم حتما ب مراجعه ب روانشناس نیاز داری 

زیر بار غم واقعا داری خودتو نابود میکنی

نیاز ب کمک یکی دیگه داری 

اونم روانشناسه 

بهش فکر کن

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃

من که حالم الان خیلی بده😢😡

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بعضی وقتا پیگیر کاربری شمام  حس میکنم حتما ب مراجعه ب روانشناس نیاز داری  زیر بار غم ...

بله میدونم😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

بقول تاپیک بغلی،دم مزن وبیان مکن

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
من بعضی وقتا پیگیر کاربری شمام  حس میکنم حتما ب مراجعه ب روانشناس نیاز داری  زیر بار غم ...

ای دلِ پاره پاره ام ~دیدنِ اوست چاره ام

خواستم ادامشو بنویسم دیدم تاپیکتون قفله

گفتم اینجا بگم تو دلم نمونه 😁

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️

انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 زندگیت غرق در شادی و آرامش باشه 🌷 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ای دلِ پاره پاره ام ~دیدنِ اوست چاره ام خواستم ادامشو بنویسم دیدم تاپیکتون قفله گفتم اینجا بگم ...

اوست پناه و پشت من تکیه بر این جهان مکن

اره خیلی قشنگه دوست دارم این شعرو👌🏼

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
2706