2726
عنوان

به نظر شما....

329 بازدید | 28 پست

من با این همه غم و غصه  تو دلم چیکارکنم؟

وقتی غصه دارم و مشکل، ولی توانی ندارم و ضعیفم چه کنم؟

کی به داد دلم میرسه؟

نه میتونم پیش خدا گله کنم

نه میتونم حرف دلم رو به همسرم و خانوادم بگم

من چیکارکنم😢

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

من بعضی وقتا پیگیر کاربری شمام 

حس میکنم حتما ب مراجعه ب روانشناس نیاز داری 

زیر بار غم واقعا داری خودتو نابود میکنی

نیاز ب کمک یکی دیگه داری 

اونم روانشناسه 

بهش فکر کن

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃

من که حالم الان خیلی بده😢😡

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بعضی وقتا پیگیر کاربری شمام  حس میکنم حتما ب مراجعه ب روانشناس نیاز داری  زیر بار غم ...

بله میدونم😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

بقول تاپیک بغلی،دم مزن وبیان مکن

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
من بعضی وقتا پیگیر کاربری شمام  حس میکنم حتما ب مراجعه ب روانشناس نیاز داری  زیر بار غم ...

ای دلِ پاره پاره ام ~دیدنِ اوست چاره ام

خواستم ادامشو بنویسم دیدم تاپیکتون قفله

گفتم اینجا بگم تو دلم نمونه 😁

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️

انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 زندگیت غرق در شادی و آرامش باشه 🌷 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ای دلِ پاره پاره ام ~دیدنِ اوست چاره ام خواستم ادامشو بنویسم دیدم تاپیکتون قفله گفتم اینجا بگم ...

اوست پناه و پشت من تکیه بر این جهان مکن

اره خیلی قشنگه دوست دارم این شعرو👌🏼

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
2706