1874
1823

بچه ها داستان آمیب موجود تو آب شنیدید؟میگن  میکروبی تو آب امریکا کشف شده که 2_5 روز مغزو متلاشی میکنه معروفه به مغز خور یه پسر 6 ساله هم فوت شده ماهم از دیشب آب لوله کشیمون تلخ شده😭😭😭😭😭😭😭

خب تو آمریکاس فعلا 

سریع ک نمیاد تو لوله آب شما

من از دیوانه ها دیدم،هزاران عاقلِ مرده...🍃     امّا بابایی،میونِ تمومِ سختیا،من دلم قُرصه به بودنت.❤                                                     با افتخار تتلیتی ام👽              #پرسپولیس_زیباترین_عشقِ_جهان❤                                به عشق پریا یک آرمی هستم😍                                 گیاهخوارم😊🍃

شایعس 

خدایا  خودمو عشقمو ب خودت سپردم  مراقب زندگیم باش  یاارحم الراحمین 💓   ینی میشه ی روزی بدون ماسک بریم بیرون؟❤❤ لطفا لایک نکنید مگر در صورت درخواست خودم                                       لطفا درخواست دوستی ندید تمایل ندارم ممنون❤❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

اشکال نداره این حداقل میکشه ادم راحت میشه دیگه استرس نداره 🤣

☠👽🌌عضو فعال اکیپ علمی تخیلی 🌌👽☠میشه برام صلوات بفرسی که دلم ارامش داشته باشه مرسی😍❤💙از تمام کسایی که تو این مدت من و دعا کردن ممنونم😍😘من از امروز میخوام خودمو تغییر بدم  ناراحت نباشم دیگه انرژی منفی و از خودم دور کنم 😝😝خدا رو دوس داشته باشم از خودش بخوام ک ارامش و به قلبم برگردونه ❤💛💜💚تو این مدت ک هر کسو ناراحت کردم ازش میخوام منو از ته دل ببخشه خودمم از کسی ناراحت نیستم 💃🏻💃🏻من دیگه میخوام ی دختر قوی باشم شما هم دعا کنین ک قوی تر بشم 😍😘راستی من و تو تاپیکای طنز و غذا تگ کنین ای ام شکمو 🤣🤣اگه منو تو تاپیکای خیاانت دیدین بهم تذکر بدین برم بیرون مرسی عشقای دلم🖤💜💛💚💙👐
1856

دقت کردین دنیا انگار داره تموم میشه🤔

من از دیوانه ها دیدم،هزاران عاقلِ مرده...🍃     امّا بابایی،میونِ تمومِ سختیا،من دلم قُرصه به بودنت.❤                                                     با افتخار تتلیتی ام👽              #پرسپولیس_زیباترین_عشقِ_جهان❤                                به عشق پریا یک آرمی هستم😍                                 گیاهخوارم😊🍃
1794
شایع کدومه برو سرچ کن تو گوگل واقعیه از پس فردا که مجبور شدی درکنار ماسک و الکل آب معدنی هم بخری اون ...

چرا آب معدنی بخریم؟میجوشونیم میخوریم

❤ من به دستانِ خدا خیره شدم،معجزه کرد ❤
1718