2726
عنوان

بلاخره کارام تموم شد

201 بازدید | 11 پست

آخیش

بلاخره کارام تموم شد

خونم شد دسته گل

فردا با خیال راحت تا لنگه ظهر میخوابم با دخترم

این لحظه ها رو براتون آرزومندم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

دقیقاااا مثل من 👌

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    

من یک ساعته تورختخوابم خونم برق میزنه همه جاتمیزه😊😊

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که باید صبح تاشب برم سرکار،ی دارویی هم مصرف میکنم که اصلا خواب وازچشام میگیره🤒

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
ای جانم عزیزم انشالله سلامتی باشه

همچنین🌹🌹💜

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

منم واسه بانوای گل مملکتم ارزو میکنم یه روزی برسه که بتونن به آرزوهای خیلی بزرگترشون برسن و حق و حقوقشون توی جامعه برابر با مردا بشه ... آرزوهای بزرگ رنج بزرگ میخاد ..دلاتون شاد و لبتون خندون 

English Teacher and English Translator....
منم واسه بانوای گل مملکتم ارزو میکنم یه روزی برسه که بتونن به آرزوهای خیلی بزرگترشون برسن و حق و حقو ...

مننون عزیزم از متن زیباتون

از نظر من این خود خانم ها هستن که باید از خونه خودشون شروع کنن این برابری رو

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
مننون عزیزم از متن زیباتون از نظر من این خود خانم ها هستن که باید از خونه خودشون شروع کنن این برابر ...

ممنونم از شما ....بله هموطن گلم همینطوره حق رو باید بگیرین ... ما یه روزی خانمهامون سوار دوچرخه که سهل میتونستن رانندگی کنن اونوقت بعضی کشورا تازه دارن به خانمهاشون اجازه رانندگی میدن دارن با سرعت نور میرن به جلو دقیقا با همون سرعت ما داریم دنده عقب میریم تو دره !!!!

English Teacher and English Translator....