1874
1823
من بعضی شبها میخونم. البته امشب ن، چون اعصابم خیلی خورده

توی شرایط اعصاب خوردی و ناآرومی آدم بیشتر نیاز داره که با خدای سبحان صحبت و درد و دل کنه🌸😍

یا حسین(ع) 💚 قول میدم فقط برای تاپیک های الهه جون (زیارت روزانه شهدا 😍) بیام نی نی سایت، توی تاپیک های دیگه منو دیدین دعوام کنین که برم به کارام برسم 😚🙈

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883
توی شرایط اعصاب خوردی و ناآرومی آدم بیشتر نیاز داره که با خدای سبحان صحبت و درد و دل کنه🌸😍

اره عزیزم.

اما چون شوهرم قهر کرده رفته پذیرایی خوابیده شرایط خوندنشو ندارم متاسفانه

رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثینَ

من قبلا میخوندم الان نماز واجبم نمیخونم

کسی خوند برام دعا کنه 

حالم خوب نیست

احترام به عقاید همدیگر   کمی تعقل! احترام گذاشتن به نظر هم با نظر ندادن فرق میکنه 😒 نظر میدم محترمانه! شما نمیخوای بشنوی میل خودت😒  چقدر فاز روشنفکری میگیرد و واقعا نیستید...
عزیزم لطفا منو خیلی دعا کن🥺

ان شاالله ک خدا ب حق صاحب این ماه صفر مراد دلتو بده عزیزم.

همه تاپیکهات همینه.

حسین فاطمه مرادتو بده ان شاالله 

رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثینَ
من قبلا میخوندم الان نماز واجبم نمیخونم کسی خوند برام دعا کنه  حالم خوب نیست

نمیدونم باورتون میشه یا نه

قبلا کوچک که بودم نماز شب میخوندم دعا میکردم

یه شب که تو شهرمون خیلی بی آبی بود و بارون نمیبارید من شب همه خواب بودن نماز خوندم و دعا کردم که بارون بیاد تا سرمو گذاشتم که بخوابم بارون اومد

اون موقع دلم پاک بود

الان نه 

خدایا منو ببخش😢

احترام به عقاید همدیگر   کمی تعقل! احترام گذاشتن به نظر هم با نظر ندادن فرق میکنه 😒 نظر میدم محترمانه! شما نمیخوای بشنوی میل خودت😒  چقدر فاز روشنفکری میگیرد و واقعا نیستید...

منم التماس دعادارم 

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین                                                           امیدوارم ۱۳۹۹/۹/۹ اتفاق خوبی بیفته  

بیمعرفت کجا

💖💖💖مطمئن هستم تا تاریخ99/9/9 برام بهترین اتفاق ها رقم میخوره💖💖💖💖 💖💖تو بیا کز اول شب در صبح باز باشد💖💖               🌺🌺🌺خدای مهربونم بهترین ها رو بهم بده🌺🌺

دلم گرفت تاپیک خداحافظی دیدم

دلم برات تنگ میشه

💖💖💖مطمئن هستم تا تاریخ99/9/9 برام بهترین اتفاق ها رقم میخوره💖💖💖💖 💖💖تو بیا کز اول شب در صبح باز باشد💖💖               🌺🌺🌺خدای مهربونم بهترین ها رو بهم بده🌺🌺
التماس دعا🥺☹😢

نرو دیگه

بمون گلم

1826
خیالم راحت هس ک بیادمی  انشاالله ب زودی حاجتروا بشی♥️♥️♥️♥️♥️♥️

خاطرت جمع، حتی اگر تگت نکنم ولی تو یادت هستم

مثل آنخماهووشرکا و یا عقده ای تونم

حلالم کن گلم، اگر بدی دیدی، یا حرفی و حرکتی😘😘

ولی هر چند روز یکبار بیا عزیزم

کلا نرو

خاطرت جمع، حتی اگر تگت نکنم ولی تو یادت هستم مثل آنخماهووشرکا و یا عقده ای تونم حلالم کن گلم، اگر ...

این چ حرفیه همیشه ب من لطف داری

ممنون میشم ازت از استارتر تاپیک مخصوصا نماز شب یا دعاها بگو واسه منم دعا کنن

حلالم کن

1899