1874
1823
عنوان

در حال سقط كردنم😔😔

480 بازدید | 41 پست

امروز لك بيني داشتم هفته ششم بودم رفتم سونو گفت اصلا باردار نيستي رفتم تيتر بتا دادم از ٢٣٠ اومده بود رو ٦٥ دكتر گفت در حال سقط كردني.

كسي تجربه داره؟!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
قدم ١٦٤ و خودم ٦٨ كيلو يكم اره ولي خيلي نه ٣-٤ كيلو

والا من ۲۰ کیلو اضافه وزن اوردم سر پسر اولم دومی هم حامله شدم با این اوضاع اونم لا تنبلی هیچ ربطی نداره

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  
1856
سونو شكمي دادم ازش پرسيدم خارج رحمي نيست گفت نه درد يكم دارم اما خيلي نيست مثل درد قبل پريود😕

خب پس کارت راحت تره 

یکی دو تا از دوستام خارج رحمی بودن دردای وحشتناک داشتن بعد باید امپول میزدن و بستری میشدن 

سونو شكمي دادم ازش پرسيدم خارج رحمي نيست گفت نه درد يكم دارم اما خيلي نيست مثل درد قبل پريود😕

ان شاالله هر چی که خیره

هر کسی هم باشه ناراحت میشه

خدا خودش حال دلتو خوب کنه و دیگه هیچ وقت ازین مشکلات برات ب وجود نیاد

خواهر منم یک سالی رفتن کیش زندگی کردن

اونجا باردار شد ولی سقط شد

ولی چند ماه بعدش باردار شد الان نی نیش ۱۰ماهشه😍

البته بچه دومش بود

ان شاالله خدا ب شما هم فرزند سالم بده

۹۹/۹/۱۰ میبینمتون😉😝😝😝
1794
خب پس کارت راحت تره  یکی دو تا از دوستام خارج رحمی بودن دردای وحشتناک داشتن بعد باید امپول میز ...

خارج از رحمی ینی چی  ببخشید🤔

خدایا  خودمو عشقمو ب خودت سپردم  مراقب زندگیم باش  یاارحم الراحمین 💓   ینی میشه ی روزی بدون ماسک بریم بیرون؟❤❤ لطفا لایک نکنید مگر در صورت درخواست خودم                                       لطفا درخواست دوستی ندید تمایل ندارم ممنون❤❤
مثلا چي؟! ممكنه به خاطر استراحت نكردن باشه؟

ن ب استراحت ربطی نداره خوده جنین مشکل داشته حتما رشد نکرده اینجور سقط ها اگه جنین مشکل داشته باشه متوقف میش 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسـرم  ارامــش زندگـیمه 💑
1718