2726

4 ساعت 

آره یکم درد داشتم

برای حموم رفتن هم از پزشکت بپرس

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

خاله ام عملید

داشتم دفتر دستک های بعد از عملشو میدیدم

زده بود ۵۰ دقیقه بیهوش بوده😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خاله ام عملید داشتم دفتر دستک های بعد از عملشو میدیدم زده بود ۵۰ دقیقه بیهوش بوده😐

مطمئنیییییی؟ 

من 4 ساعت بیهوش بودمممممم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
من۸ صبح تا ۱۱ ۲ بیهوشی کامل رفت  درد اصلا نداشت  وقتی ک دکتر خواست گچ برداره رفتم حمام& ...

شما کی بعد از عمل از بیمارستان مرخص شدین؟؟ 

مطمئنیییییی؟  من 4 ساعت بیهوش بودمممممم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بخدا راست میگم 

زده بود تایم بیهوشی ۵۰ دقیقه

بعدش هم نوشته بودن مثلا هوشیار شد حالش خوب بود 

و منگی و اینا نداشته 

البته بینی اش هم خیلی بزرگ نبود ولی انحراف داشت

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
منم میخوام عمل کنم خییییلی مترسم همسایه مون خواهرش عمل کرد دیگه بهوش نیومد بعد چندماهم فوت کرد بیچار ...

واقعا خدا بیامرزدش😞

چه مرگ بدی آدم منتظر خوشگل بشه بعد بیوفته بمیره😞

واقعا خدا بیامرزدش😞 چه مرگ بدی آدم منتظر خوشگل بشه بعد بیوفته بمیره😞

واییییییییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

در راه خوشگلی... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣

بخدا راست میگم  زده بود تایم بیهوشی ۵۰ دقیقه بعدش هم نوشته بودن مثلا هوشیار شد حالش خوب بود&n ...

من توپ بسکتبال خورد تو بینیم پوکید

اورژانسی رفتم پیش دکتر مجلسی 🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁😁

2706