1874
1823

مامان جووووونم

مادرمم زده دختر گلم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.من در ۹۹/۹/۹ خواهم مرد😊🤲✌👈🤵درخواست دوستی نده اینکه من با همسرم مشکل دارم یا هرچی دلیل بر این نیس با توی یالغوز درد و دل کنم یا تو بیشعور را درخواستت را قبول کنم.همه مثل خودتون نیستن بی شخصیت نفهم😡😡

توگوشیه من مادرشوهرپدرشوهر سیوه توگوشه اونااسم خودمه 

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

نامزدمم هر روز ی چیزی میذاره فعلا یارم هستش فک کنم

منم عشق جان

☠👽🌌عضو فعال اکیپ علمی تخیلی 🌌👽☠میشه برام صلوات بفرسی که دلم ارامش داشته باشه مرسی😍❤💙از تمام کسایی که تو این مدت من و دعا کردن ممنونم😍😘من از امروز میخوام خودمو تغییر بدم  ناراحت نباشم دیگه انرژی منفی و از خودم دور کنم 😝😝خدا رو دوس داشته باشم از خودش بخوام ک ارامش و به قلبم برگردونه ❤💛💜💚تو این مدت ک هر کسو ناراحت کردم ازش میخوام منو از ته دل ببخشه خودمم از کسی ناراحت نیستم 💃🏻💃🏻من دیگه میخوام ی دختر قوی باشم شما هم دعا کنین ک قوی تر بشم 😍😘راستی من و تو تاپیکای طنز و غذا تگ کنین ای ام شکمو 🤣🤣اگه منو تو تاپیکای خیاانت دیدین بهم تذکر بدین برم بیرون مرسی عشقای دلم🖤💜💛💚💙👐
1883

مادرشوهر پدر شوهر ندارم 

ولی من و دخترعمم یه شب تار گوشی مادربزرگ جان را دزدیده و اسم خود را عشق مادربزرگ نفس مادربزرگ سیو کردیم 

باشد که رستگار شویم... 😁😁😁😁😁

در این دنیایه زیبای زیبای زیبا...                                  امروز که گذشت، بگذرد فردا... 🌿🌿🌿🌿
1856
1826
1896