2703
2553

همه کار 

مثل من،😎

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جدی میگی بلدی؟😬 خب مثلا چی کار . تا چه اندازه دستشون بازه؟😆

تا حدی که بتونم جواب مشکلی رو پیدا کنم 

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎
2714
تا حدی که بتونم جواب مشکلی رو پیدا کنم 

چجوری کسب کردی علمش رو‌؟ تحت نظر استاد بودی ؟ من یه مدت شروع کردم استاد خوب و‌عالی هم داشتم تا یه جاهایی داشتم‌میرفتم‌ولی خییییلی می ترسیدم  به خاطر همین ول کردم

چ خوب استادتونو چطور پیدا کردید؟  

خیلی اتفاقی ، یه آشنا بود که بهم گفت تو مثل یه لوح سفید هستی و پتانسیل کسب یه سری قدرت ها رو‌داری ، ولی من دیگه ادامه ندادم 

به نظرم ما آفریده شدیم تا در غالب یه انسان حوزه اختیارات خودمونو داشتهذباشیم نه چیزی فراتر از انسان 

خیلی اتفاقی ، یه آشنا بود که بهم گفت تو مثل یه لوح سفید هستی و پتانسیل کسب یه سری قدرت ها رو‌داری ، ...

خیلی دلم میخاد تجربه کسب کنم در این موارد   خیلیییی

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
خیلی اتفاقی ، یه آشنا بود که بهم گفت تو مثل یه لوح سفید هستی و پتانسیل کسب یه سری قدرت ها رو‌داری ، ...

عزیزم مثلا چه اختیاراتی؟ میخوام بدونم محدوده فعالیت ها تا چه اندازه هست؟ مثلا اگه به مشکلی دنیوی برخورد کردیم میتونیم بااستفاده از این علوم مشکل رفع کنیم؟

مثلا تا  صحبت از این علوم میشه میگن طرف با جن درارتباط بوده.خب جن مگه چی کار میتونه بکنه!

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖