2726
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

598 بازدید | 82 پست

آسون ترین روش خوندن نماز شفع و نماز وتر یا تنها نماز وتر

تعداد ذکرا رو هم میتونید کمتر بگید جز ۴۰ مومن

تجربه من از خوندن نماز شب اخلاقم بهتر شده صبرم زیاد شده کمتر سمت گناه میرم یه حس سبکی پیدا کردم وخیلی چیزای دیگه البته هنوزم جا داره بهتر شم

اینم بدونید دیدن این تاپیک اتفاقی نیست 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
التماس دعا

حتما عزیز شما هم بخون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاش میتونستم نماز رو هم شروع کنم

عزیز نوشتم که دیدن این تاپیک اتفاقی نیست از امشب قراره استارت برنی مگه نه؟

التماس دعا عزیزم😃💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706