1822
1823
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

361 بازدید | 82 پست

آسون ترین روش خوندن نماز شفع و نماز وتر یا تنها نماز وتر

تعداد ذکرا رو هم میتونید کمتر بگید جز ۴۰ مومن

تجربه من از خوندن نماز شب اخلاقم بهتر شده صبرم زیاد شده کمتر سمت گناه میرم یه حس سبکی پیدا کردم وخیلی چیزای دیگه البته هنوزم جا داره بهتر شم

اینم بدونید دیدن این تاپیک اتفاقی نیست 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

التماس دعا

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴
التماس دعا

حتما عزیز شما هم بخون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883
1856
کاش میتونستم نماز رو هم شروع کنم

عزیز نوشتم که دیدن این تاپیک اتفاقی نیست از امشب قراره استارت برنی مگه نه؟

التماس دعا عزیزم😃💖

گروه آبی🎈🍬 همراه تاپیک بامداد خمار😍وزن اولیه:۶۸/۳۰۰ 🐋 وزن فعلی:۶۰/۳۰۰ هدف اول۶۰ هدف دوم:۵۵  هدف نهایی۵۰😍💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 منتظرت میمونم و میدونم که بالاخره بهم میرسیم عشقم یه روزی میرسه ک تاپیک میزنم بالاخره منو عشقم بعد چند سال دوری بهم رسیدیم هرچقدر بخوای منتظرت می مونم تا بیای و زندگیمون رو باهم بسازیم/میدونم ک بعد هرسختی یه آسونی هست ب قول تتلو تو سرم پر فکر خوب و خفن ولی خب هدفه ک دوره ولی من واسه این هدف میجنگم/یه روزی یه دختر با موهای خرگوشی فرفری مثل خودم و چشمای درشت سبزعسلی مثل عشقم و یه پسر بانمک مثل خواهرش میان و زندگی منو عشقم رو خوشگل تر میکنن به دخترم یاد میدم خودش باشه و مثل بقییه رفتار نکنه بهش یاد میدم درست عاشقی کنه بهش یاد میدم اصالت داشته باشه و پای عشقش وایسه و متعهد باشه بهش یاد میدم دروغ نگه بهم و حتی اشتباهاتشم بهم بگه بهش یاد میدم مامانشا دوستش بدونه و باهام راحت باشه و مهم تر از همه بهش یاد میدم که عاشق هرکسی ک شد براش بجنگه و به دستش بیاره به پسرم یاد میدم آقا باشه یاد میدم دختر رو مقدس بدونه نه یه وسیله برای هوس/ترکم با افتخار از طایفه بلوردی   
1794

استاتر عزیز التماس دعای فراوان 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ، گر ببند دری ،ز رحمت گشاید در دیگری 😍خدایا چشم و امیدم به توست خودت دلمو شاد کن مرسی خدا جون😘😍
منو یادت نره ❤

حتماا عزیز شما هم بخون

عزیز نوشتم که دیدن این تاپیک اتفاقی نیست از امشب قراره استارت برنی مگه نه؟

خیلی دوست دارم..... اخرین باری ک خوندم کلاس ۷ بودم 

کلا همه چی از یادم رفته .....

دلم میخواد بخونم ولی تو خونمون نمیشه 

1896