2726
عنوان

ای کاش هیچوقت عاشق نمی شدم💔

452 بازدید | 30 پست

ای کاش، سرطان بگیرم دلت بسوزه به حالم برگردی پیشم...ای کاش توی بغلت بمیرم حداقل می دونم که تنها نمی شم ای کاش جواب آزمایش و بدن دکتر بهم بگه ۶ ماه دیگه نیستی ای کاش اصلا برم تو خیابون یه ماشین بزنه بهم نفهمه هیچ کیی ای کاش روی تخت بیمارستان تنهایی جون بدم آخرنرسی ای کاش تو دعوا چاقو بخورم فریاد بزنم دادم نرسه به کسی ای کاش نفرین مادرم می گرفت شب می خوابیدم صبح بیدار نمی شدم ای  کاش هیچوقت تورو نمیدیدم💔💔    ای کاش هیچوقت عاشق نمی شدم💔🖤

شدی قلب و تن و روحم استقلالم💙💙

محراب

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهراب 

من عاشق اهنگ خودزنیشم

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

عشق ادمارو بزرگ می کنه و بهترین حس دنیاست

با جملات منفی عشقو خراب نکن😕

میدونم جدایی چقدر سخته چون منم ب عشقم نرسیدم باوجودیک دوطرفه بود

من هنوزم هیچ حس خوبی بهتر از حس عاشق شدن تجربه نکردم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2706