2737
2734
 خیلی وحشتناکه..چه دنیای بدی شده..انگار داریم فیلم ماورایی نگاه میکنیم

دقیقا...

۱۰۰ سال پیش ویروس انفولانزای اسپانیایی پخش کردن و ۵۰ میلیون ادم رو نابود کردن،تو شهر وروستاها دیگه انقدر انگشت شمار ادم مونده بوده که همه مهاجرت کردن به شهرهای بزرگ.فرض کن از جمعیت ۳ هزار نفره ی یه روستا ۲ نفر سالم مونده بوده از این ویروس ..

اون موقع زمین رو ب ای ورود نسل ما اماده کردن الانم دارن زمین رو برای ۱۰۰ ۱۵۰ سال اینده اماده میکنن تا بقا پیدا کنه زندگی روی زمین ..

خیلی بدشانسیم که خورده به زمان جوونی ما ..

کاش من الان ۸۰ سالم بود😔

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
😫 با تک. تک پستهات اینشکلی شدم انگار تکه ای از فیلم های بالیوود رو میبینم😰

من خودمم وقتی میخونم اینجور چیزا رو .تا یه مدت میخکوب میشم رو گل های فرش 😰😰

و اون وسط وسط هاش چشمامم چند بار پر اشک میشه وقتی به بچم نگاه میکنم الانم دقیقا 😢 شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا... ۱۰۰ سال پیش ویروس انفولانزای اسپانیایی پخش کردن و ۵۰ میلیون ادم رو نابود کردن،تو شهر وروست ...

وای خدا خودت بهمون رحم کن..طفلی بچه من تازه به این دنیا اومده😔

من خودمم وقتی میخونم اینجور چیزا رو .تا یه مدت میخکوب میشم رو گل های فرش 😰😰 و اون وسط وسط هاش چشم ...

😭

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2731
وای خدا خودت بهمون رحم کن..طفلی بچه من تازه به این دنیا اومده😔

ایشال خدا نگه دارش باشه عزیزم...تا جای ممکن سعی کنین رعایت کنین تا به مرحله ی واکسن نرسه ..

و اینکه این دنیا خیلی وحشتناکه ولی برای بچه های نوزاد فکرنکنم چون این بچه ها اینده ی این زمین هستن ...اگر بخوان نسل کشی رو از بچه ها شروع کنن که دیگه زمین رو کلا سن بالا میگیره و نسلی نمیمونه

چند روز پیش یه ویس گوش کردم واقعیت ترسیدم ازش.. طرف تو امریکا بود داشت صحبت میکرد میگفت امریکاییا گ ...

عزیزم این حرفا رو باور نکن

این حرفا رو اونایی که مدعی طب اسلامی هستن میگن

اونا اصلا با واکسن مخالفن

کلا با هر واکسنی مخالفن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738
بچه ها این کرونا چقدر جدیه؟آخه خیلی از فامیلای ما گرفتن ولی کسی نمرد،حدس میزنم امار بالا میدن به خاط ...

من یکی از اقوام خودش و خانومش گرفتن

خودش الان زیر دستگاه ونتیله تو کماست

بیمارستان متاسفانه همکار ها هر چند وقت آف کرونا میشن.جدیه گلم.هیلی جدیه

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

با این چیزی که شما گفتید تنه منم لرزید منبع مطمعنی داره این وویس .خدالعنت کنه این ویروسووو ذلیل شدههههه😠😠😠😭😭😭😭

امضامو بخونید کودکم کودک بمان دنیا بزرگت میکند!بره باشی یا نباشی گرگ گرگت میکند.کودکم کودک بمان دنیا مدادرنگی است،بهترین نقاش همکه باشی باز رنگت میکند... این داستان یکفرد واقعیست.دختر تیر ماهی هستم فوق العاده مهربونم.😍قول دادم که بدنشوم...بهترین دوستم خداست.دختری بارویاهای بزرگ😍🤩 داستان یکفردراگفتم .کسیکه اگر ازبغلش رد می‌شدیم نفهمیدیم چه کرده.ازاومثل بقیه نپرسیدم چرا.چون جوابی نداشت به جز یک سکوت طولانی وکمتراز دودهه زندگی کرد🖤درچشمانش نگاهی انداختم پرسیدم زندگی یعنی چه؟نگاهی کرد گفت بگذار داستانی برایت تعریف کنم:روزی از چهار راه عبور میکردم پسربچه ای رادیدم،کمتر ازده سال داشت همراه گاری کوچکش دستفروشی میکرد به او نگاهی انداختم درچشمانش شرارت دیدم هم معصومی بچگی.خانواده ای فقیرداشت با سیزده خواهربرادردیگر.فرزندچهارم بود (مجبوربود به دستفروشی) منتظر ماندم بقیه داستان را بگوید از محل زندگی پسربچه گفت :درحاشیه کشور زتدگی میکرد جایی فراموش شده ازیادها رفته جایی با وسعتی بسیاربامردمانی که دستان چروک بسته شان تنهادلگرمی زندگی ست!جاییکه ازشدت فقر بچها مجبورند به تغیر روال زندگی!جاییکه خداهم شایدفراموشش کرده.سالهابعد نوجوانی رادیدم سی دی میفروخت و شبهابادوستانش در کوچه بازارپرسه میزدخانواده ای درکنارش نبود فراموشش کرده بودنداومرده بود.سالها بعد وقتی اتوبوسی اتش گرفت سری بریده شد شیون مادری به هوا رفت واشک دختر بچه ای درنبود پدرخشک شد،یادش افتادم.اورفته بود محکوم بودبه اسلحه دست گرفتن.یک روز زمستانی پسربچه رادیدم سرش پایین بودنگاهش کردم.این بود انچه میخواستی؟سکوت کردگریه کردوجیغ های مادری را تحمل میکرد که میگفت چرا؟😓بعضی وقتا شرایط تایین میکند که قاچاقچی شوی یا مهندس محل زندگی ات تایین میکنددستفروش شوی یا دکتر !زندگی یعنی درلحظه ای خندیدن دستان کوچک بچه فقیررا گرفتن.زندگی یعنی باخیالی دوربه یار فکرکردن زندگی یعنی درحاشیه کشور امیدجریان داردگرچه کودکان شناسنامه ندارند گرچه دختران هیبت مردی راتحمل میکنند گرچه سنه شان کم است زندگی یعنی از پسربچه عبرت بگیر شبیهش نشو.زندگی یعنی از ته دل خندیدن یعنی فرداروشن است یعنی دست بنده ای گرفتن که اینکار کاربندگیست👌🏻🤗
عزیزم این حرفا رو باور نکن این حرفا رو اونایی که مدعی طب اسلامی هستن میگن اونا اصلا با واکسن مخالف ...

این ویسی که گوش کردم یه اقایی تو امریکا زندگی میکرد و داشت صحبت میکرد راجع به این قضیه..از لهجه و گویشش معلوم بود اونور اب زندگی کرده سال های ساله ..

ولی چی بگم هر روز یه جیز جدید از کرونا به گوش میرسه ادم میمونه کدومش واقعیته ولی تو این قضیه که نسل کشی داره میشه شکی نیست ویه جیز کاملا واضحیه..بالاخره زمین تا یه جایی کنجایش داره برای زندگی کردن و استخراج ازش...ولی خدایی با ماهایی که جمعیت انجنانی نداریم نباید برسه .برن جمعیت چین و هند رو کم کنن که یه تنه با نصف جهان برابری میکنن 

با این چیزی که شما گفتید تنه منم لرزید منبع مطمعنی داره این وویس .خدالعنت کنه این ویروسووو ذلیل شدهه ...

تو اینستا یه عالمه پیج دکترهایی هست که دارن تو این زمینه تحقیق میکنن...از اوایل کرونا هم خیلی تو اینستا دیدم دکترای مختلف راجع به کم کردن جمعیت کره ی زمین حرف زدن وازاون بدتر از واکسن کرونا بد گفتن..این ویس هم یه اقای سن بالا با لهجه ی فارسی انگلیسی داشت میگفت و میگفت خودش تو امریکا زندگی میکنه 

2706