2726
عنوان

کمکم کنین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 26 پست
خب ببینید مشکلتون چیه علت افسردیو جویا بشو.بیشتر توی بدن خودت ببین چی میگذره

😔😔😔ینی دارم دیوونخ میشم؟؟؟حتی وقتی راجب چیزای مثبت و خوب زندگیمم صحبت میکنم گریم میگیره،دلم پره غصه میشه،انگیزمو ازدست دادم انگاری دیگ اززندگی بدم میاد

شمام ایجورین؟ شکم و پهلو زیاد دارین؟ مزاجتونو عوض کنید بهتر میشید

اره خیلی 

مزاجمو چجوری عوض کنم؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم تغییرات هورمونی باعث تغییرات اخلاقی عصبانیت و افسردگی تو خانوما میشه

تاحالا هیچوقققققت اینطور نشدم،حتی زمانی که پدرمو ازدست دادم اینطور داغون و بی حال و بی روحیه نبودم

نرماله ینی قدم۱۶۸وزنم۶۵،۶۶

من الان اگه وزن تو بودم دیگه کریه نمیکردم😭😭😭

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
منم اینجوری شدم منتها من از تنهایی و بیردن نرفتنه

من طوری شدم که حوصله اینو ندارم که تا حیاط برم....فقط دلم میخواد کل روز دراز بکشم یه گوشه...اهمیتی ب غذاخوردنمم نمیدم.

تاحالا هیچوقققققت اینطور نشدم،حتی زمانی که پدرمو ازدست دادم اینطور داغون و بی حال و بی روحیه نبودم

بعضی ماهها اینجوریه البته وابسته به شرایط و اوضاعی رو که هم توشی و یا قبلا پشت سر گذاشتی میتونی متغییر و شدید باشه امپول نوروبین بزن یه کمی ارومت میکنه دمتوش اویشن یا گل گاوزبان به لیمو بهارنارنج بخور

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود