2733
2734
عنوان

اعترافات کودکیتون یا الانتون چه اعترافاتی دارید😂😂😂😂😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 49769 بازدید | 721 پست
من دبستان بودم خیلی تپلی بودم به خاطر همین مامانم خوردن هر گونه شکلات و چیپس و پفک رو برام قدغن کرده ...

وای خدااااا حرف دل منو زدیییییی😂😂😂😂😂😂منم خیلی تپل بودم

لاغری الان؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه بودم ب مامانم میگفتم مامان پول داری بهم بدی؟میگفت نه

میرفتم پولاشو میدزدیدم😂😂😂

همیشه هم جای پولاشو پیدا میکردم😐👌😂😂😂

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2731
من بچه بودم ب مامانم میگفتم مامان پول داری بهم بدی؟میگفت نه میرفتم پولاشو میدزدیدم😂😂😂 همیشه هم ...

😂😂😂😂😂😂😂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
من یه هفته پیش خیلییی با هیجان زنگ زدم به عشقم گفتم میدوووونی مرغ بدون خروس میتونه تخم کنه😅😅 اخه ...

طوطی منم بدون جفت تخم گذاشت اینا تخمای توی دلشونه... بعد پنج سال دیگه نذاشت😂الان ینی پیره طوطیم

2738

بچه بودم اشپزخونه رو اتیش زدم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
من همیشه فکر میکردم الان یکی از چاه دستشویی دستشو میاره بیرون منو میبزه داخل

من هنوزم فک میکنم

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

دوس داشتم دستم بشکنه گچ بگیرم بندازم گردنم بعد همه بیان عیادتم   واسه همین یه روز ک مامانم خونه نبود تلوزیونمون از این 14 اینچا بود بلند کردم شصتمو گذاشتم زیرش ولش کردم روش ...بعدم یه روروسری بستم گردنم انداتخم توش  ...مامانم که اومد یه کتک سیر خوردم...ازدستم بیشتر درد داشت  

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!

من خیلی شیطون بودم بچه بودم طی ی عملیات سری با دوستم خونه رفتیم پنجره یکیو شکستیم رفتیم تو خونشون دست برد زدیم

کفشای مهمونا رو مینداختم دور ک دیگه خونمون نیان

قاشقارو مهمون داشتیم دهنی میکردم

چند بار 4،5 ساله بودم خودکشی کردم😂😂😂یه بار مامان بابام و داداشم رفتن جایی منو نبردن منو خونه مامان بزرگم گذاشتن بعد رفتم ی کارد برداشتم میزدم به قلبم جاش قرمز شده بود عمم به مامان بزرگم نشون میداد میخندیدن

ی بار تنهایی رفتم تولد دوستم خونشون شلوووغ من ی جعبه کبریت کادو کردم بهش دادم 😂😂😂😂

ی بار داداشم کوچیک بود نوزاد بود انگشتمو میدادم بهش اونم میمکید😂😂😂

با دوستام میرفتیم مسجد محلمون از قسمت خانوما ک طبقه بالا بود و می‌پریدم پایین نمیدونم چرا نمیمردیم😂😂

ی بار با دوستم رفتیم مسجد، مسجد محله ما خادمش هیچ موقع نبود، رفتیم مسجد دیدیم میکروفون روشنه برداشتیم همه رو شام مسجد دعوت کردیم 😂😂😂😂

ی بار با دوستام ابتدایی بودیم دست برد زدیم به دفتر مدرسه هیچکی نبود رفتیم همه شکلاتارو دزدیدیم😂😂😂😂

ی سال بوفه مدرسه رو به منو دوستم سپرده بودن منو اون مسئولش بودیم همه رو طی ی هفته خوردیم 😂😂😂

ی بار با دوستم از معلممون پول قرض گرفتیم رفتیم نوشمک خریدیم دیگم بهش ندادیم😂😂😂😂😂

ببخشید طولانی شد هنو خیلییی دیگه مونده😂😂

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️
2706