2726
عنوان

اعترافات کودکیتون یا الانتون چه اعترافاتی دارید😂😂😂😂😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 49768 بازدید | 721 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه که بودم هربرنامه تلویزیونی که بالاش مینوشت زنده، فک میکردم فقط اینا زنده ان و برنامهایی که این آرم زنده رو نداشت فک میکردم اینا دیگه مردن چقدر هم غصه میخوردم که آخرین برنامه اشون بوده🤧🤧🤧

یا فیلمهایی که کاراکتراشون میمردن ،فک میکردم واقعیه باخودم میگفتم قاتلها رو به جای اینکه اعدام کنند میارن تو این فیلمها که واقعی بمیرند 🤣

عمل سرپایی رو فک میکردم دکتر مریضها رو وایمیسونه بعد عمل میکنه😂

یادم نیست بقیه اشو🥴

اومدم خونه مامانم ساعت ۴صبح پریودشدم رفتم ازنواربهداشتی های خواهرم بردارم دیدم نداره😑

منم رفتم یکی ازپوشکای بچم برداشتم کناراشوقیچی زدم گذاشتم😐

چاره ای نداشتم😢

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     

اعتراف میکنم وقتی خیلی بچه بودم هر روز صبح موهامو شونه میکردم.به خودم میرسیدم بعد کفشای پاشنه بلنده مامانمو میپوشیدم میرفتم تو کوچه جیش میکردم...این کاره هرروزم بود..فک کن اونقد صبحه زود میرفتم که خانوادم خبر دارنمیشدن..

یه بارم تو بچگیمون بچه های فامیل جم شده بودیم تو اتاق مسابقه گوزیدن گذاشته بودیم .مسابقه اینجوری بود که هرکی با صدای بلند میگوزید برنده میشد.البته بین اونهمه بچه من برنده شدم.الان که هممون بزرگ شدیم پسر عمم تا زمانی که مجرد بودیم بهم میگفت یادته تو اون همه بچه توفقط تونستی برنده بشی.خاک تو سرم پسر عمم خواستگارم بود ولی به خاطره گوزه بچگیم زنش نشدم...خخخخخخخخ🙈

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

😁😁😁

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
اعتراف میکنم وقتی خیلی بچه بودم هر روز صبح موهامو شونه میکردم.به خودم میرسیدم بعد کفشای پاشنه بلنده ...

خب چرا ارایش میکردی میرفت

ی تو کوچه جیش میکردی.مگه دسشویی نداشتین؟  

2706