2726
عنوان

اعترافات کودکیتون یا الانتون چه اعترافاتی دارید😂😂😂😂😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 49768 بازدید | 721 پست

از بس کارتون باربی دوس داشتم فکر میکردم تلفظ شماره پِرسُنِلی شماره پِرَنْسْلی ه از بس تو این برنامه کودکا میگفتن پرنس و پرنسس😐😐😐😂😂

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واااای 😂😂😂من از بچگیم تا الان وقتی میرم دستشویی با یه شخص خیالی حرف میزنم دست خودمم نیست

وای منم اینطوریم دوستم از منو تو بدتر میره تو دستشویی فیلم بازی میکنه😂😂😂😂😂😂

موفمو چیه😐😑😂😂😂😂

مماغشو

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

از سیگارای شوهرخاله ام وقتی خودش رفته بود دسشوری

دوتا برداشته بودم 😝😝😝

انداختم تو کشو کمدم😅

هیچ کاری هم نکردم ها

ولی خو برداشتم😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706