2737
2734
عنوان

کیا برنج و نون کم میخورن؟

1140 بازدید | 22 پست

دوستان من میخوام رژیم بگیرم شما برنج و نون چقدر میخورید میشه بمنم بگید؟

آخه همش فکر میکنم ضعف اعصاب میگیرم اگه نخورم هی بیشترو بیشتر میخورم تازه قندم زیاد میخورم

مصرف روزانه برنج و نون و قندتونو بمن میگید؟

سوال بعدم اینه که ضعف اعصاب نمیگیرید با وجود کم خوردن؟

گلرخ سابق😴  

برنج ده لقمه 

نون یه کف دست 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ضعف اعصاب منظورت متوجه نمیشم 

من زیاد نون نمیخورم اهلش نیستم مگر ساندویچی تست باگت

برنج هم کم میخورم ولی خب سبزیجات و گوشت و ماهی زیاد میخورم

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
هروعده غذایی؟

بله

شامم گاهی نمیخورم و فقط میوه میخورم 

البته رژیم نیستم ولی تثبیت وزن دارم کلا دوساله

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین الان چقدر میخوری همونو بکن نصف خیلی راحت لاغر میشی هم اینکه نهایت بعد یکی دوهفته بدنت عادت میکنه

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2706