2737
2734
عنوان

یه مذهبی و باخدا بیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 45 پست
خوش ب سعادتت عزیزم که خوابشون رو میدیدی

یه بار خواب اقا امام زمانو دیدم بهش گفتم از من راضی هستی تو برگه برام نوشت بله وای خدا یه حالی بود ولی الان میدونم خیلی از من بدش میاد دیگه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم اینم تدبیر شیطانه، نگید روم نمیشه ما گذشتمون هر طووور باشه خدا میبخشه. با این حرفها فقط فرص ...

خداکنه با این همه گناه نمیرم خدا منو ببخشه

خداکنه با این همه گناه نمیرم خدا منو ببخشه

پس وقتی انقدر عشق و شوقتون زیاده شروع کنید بسم الله. منم سعی میکنم زودتر مطالب تاپیک رو تموم کنم و شروع کنیم.

یک مسئله ای هست خیلی بهش معتقدم. وقتی میخوایم گناهی رو ترک کنیم یا عمل واجبی رو انجام بدیم و ته دلمون واقعا خالصانه این نیت رو داشته باشیم، خدا خودش کمک میکنه و شرایط رو فراهم میکنه و راه رو باز میکنه حتی اگر فکر کنیم مثلا ترک فلان گناه غیر ممکنه. تو تاپیک ترک غیبت دوستان عزیزی بودتد که ترک کردند با وحود شرایطی که سخت بود و مهیا بود برای غیبت در خانواده و... تامیک نماز اول وقت هم همینطور. این ها همه کمک خدا و امام زمان (عج) هست و ذره ای تلاش و اراده ما درواقع نیت قلبی ما.

ان شاالله موفق میشید.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2728
پس وقتی انقدر عشق و شوقتون زیاده شروع کنید بسم الله. منم سعی میکنم زودتر مطالب تاپیک رو تموم کنم و ش ...

انشاالله واقعا از ته دلم از خدا میخوام متحولم کنم

سلام

همین که تو دلت هست و دوست داری هزارقدم از دیگران جلو تر هستی

اما اینکه میگی روم نمیشه و...اینها همه ازطرف شیطان تورو ازمعبودت دور کنه

این دور شدن کم کم باعث میشه آدم خدای نکرده گناهای ریز ریز دیگه روهم عادی در نظرش بیاد و راحت تر انجام بده چون خدای دیگه حس نمی کنه

عزیزم

موبایلت به وقت عاشقی تنظیم کن بگو یک قراری هست باید برم دنبال معبودم 

هروقت اذان شد نمازت بخون

والبته از خدا خیلی کمک بخواه تا کمکت کنه 

توکل برخدا کن وشروع کن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

سلام‌ نارنینم خوبین؟

شما بنده ی والای خدایین، عرش و فرش سجده کننده شما شدند ب دستور خدا

دست کم نگیر خودتو خواهر😍

برااتون درخواست دوستی دادم

ب اذن خدا و شرط توفیق

کنارتون میمونم برای پرواز تا خدا💚

من‌ یا علی رو گفتم دست خودمم دراز کردم✋

ی یا علی هم از شما میخوام ک باهم بلند شیم 💙❤

بسم الله.....💚💚💚💚

ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده بود ک من قبول نکردم...اون موقع۶ هم خودش میگفت تعهد بدیم بهم کلانتری ک من قبول نکردم باز ..چون اعتمادم ازش سلب شده بود...ازون موقعه مدام پیگیره ک من برگردم...الان خواستم محکش بزنم ببینم باز رو حرف تعهدش هست یانه..بهش گفتم بیاد تعهد بده مدام تفره میره...امروزم میگ مریضم و دکتر بودم‌.تا یه هفته نمیتونم ازخونه بیرون بیام..پروند.ه منم فقط دوروز مهلت داره تابره دادگاه ....اگر نیاد کلانتری و من پرووندم بره دادگاه...فردا میتونه همین مریضیشو بهانه کنه وبگه مریض بودم نتونستم بیام برای تعهد...؟ اونوقت قاضی یقه منو میگیرع میگه توچرا صبرنکردی مریضیش خوب بشه؟؟.... من چشمم آب نمبخوره ازین زندگی وازین برگشت...ولی از اتهاماتی ک ممکنه تودادگاه بهم بزنه میترسم

2738
یه بار خواب اقا امام زمانو دیدم بهش گفتم از من راضی هستی تو برگه برام نوشت بله وای خدا یه حالی بود و ...

من خودمو بکشمم خواب هیچ امامی ندیدم و نمیبینم 😭

فکر کنم گناهام خیلی سنگینن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

چنتا نکته هست آهنگ زیاد گوش نکن

غیبت نکن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
یه راهی بگید دو روز نخونم دوباره بخوام ترکش کنم

برو سایت بیان معنوی، سخنرانی های نماز پناهیان رو گوش بده 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
چنتا نکته هست آهنگ زیاد گوش نکن غیبت نکن

من فقط اهنگای غمگین گوش میدم از این اهنگای چرتم گوش نمیدم 

من فقط اهنگای غمگین گوش میدم از این اهنگای چرتم گوش نمیدم 

وای از همونه اصلا گوش نکن

2706