2737
2734
عنوان

سردرد چه جوری کروناس؟

248 بازدید | 18 پست

سلام وقت همگی به خیر

من چند روزی هست که حجم کارم زیادشده و به مدت نزدیک ۹ ساعت توی کامپیوتر هر روز نگاه میکنم و تایپ میکنم و استیگماتم هستم که عینک نمیزدم حالا نزدیک چند روز هست که سرم به شدت درد میکنه و حتی امروز با دو تا امپول درد و دو تا قرص و امپول نوروبین هم خوب نشدم دیشبم تنها بودم با چراغ روشن خوابیدم که از ۶ صبح بیدار شدم خواب زده شدم سر دردش وسط و پشت سرمه هیچ علائم دیگه ای هم ندارم نه تب نه سرفه نه تنگی نفس نه بدن درد از چیه این سر درد شدید کلافم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها یعنی کروناس؟

کرونا علاعم دیگه هم داره برای شما میگرنه آب زیاد بخور 

میتونه از دندونت هم باشه یه بررسی کن

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم
2738
دکتر گفت احتمالا میگرن خفیفه ولی اصلا خوب نمیشم خیلی دردش شدیده به بو هم حساس شدم و حالت تهوع میگیرم

به احتمال صدرصد میگرن هستش با علائم حالت تهوع. چون خواهرم میگرن داره ...خونه ساکت تاریک کنید مسکن بخورید چند ساعتی بخوابید خوب میشوید خیالتان راحت....

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

من چون میگرن دارم این سردردا برام عادیه. یک قرص ارامبخش و خواب اور بخور ، مدت زیاد بخواب ایشالله که بهتر میشی

از این به بعد هم هر وقت با کامپیوتر کار میکنی اولا بیشتر از یک دست دراز شده ات فاصله داشته باش. بعد هر بیست ت دقیقه به یک‌نقطه خیلی دپر خیره شو و چند ثانیه چشماتو ببند. اشک مصنوعی هم استفاده کن 

2706