2737
2734
عنوان

کرونا.شهربازی.بچه ،😣😷

843 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها خوبید شبتون بخیر.میگم به تظرتون کی کرونا از بین میره تا اخر سال یعنی واکسنش میاد؟شهربازی ها مهد کودک ها کی میخواد باز بشه‌.خیلی خسته شدم به خدا دو تا بچه زیر سه سال دارم.همش تو خونه ایم دخترم یک سره میگه مامان کی منو میبری شهربازی.کی میریم سرسره.شبا قبل خواب میگه تو گوشی نوشته کرونا میره.یا میگه اه .اه میکشه میگه خدا جون کرولا بره من و ابجی بریم پارک.دیگه نمیدونم چی بهش بگم خسته شدن تو خونه به خدا هر چی بلد بودم کاردستی بازی تو این چند ماهه انجام دادم.اسباب بازی جدید خریدیم .ولی زود حوصلشون سر میره.یا هی میخوان گوشیمو بگیرن بازی کنن دعواشون میشه .بیشتر عادت میکنن.خدا کنه زودتر تموم شه .طفلک بچه ها گناه دارن .

به لطف خدا و تلاش خودمون .تا سال ۱۴۰۰ حتما خونه میخریم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل اینکه دوباره اوج گرفته. هم اینجا از ده تاپیک یه دونه اش کرونا گرفتم هست هم اخبار بیمارستانهارو نشون میداد دیگه جا نبود. 

فقط خدا بخیر کنه. مثل روزهای اول که کرونا اومد و فوتی ها زیاد بود الان چند روزه اینجوری اوج گرفته

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2728
من سرسره تاب گرفتم برای دخترم همون توخونه بازی میکنه

خیلی خوبه .خونه ما کوچیک اخه.بعد طبقه دوم هستیم .سر و صدا میره پایین اذیت میشن 

2738

حالا حالاها کرونا هست

بچه ها رو ببر پارک البته داره هوا سرد میشه

الان پارک ها خیلی خلوته نهایتا دو سه تا بچه

ماسک بزن واسشون و بعدش دستاشون رو ضدهفونی بزن بیار خونه ببر حموم

بچه ها دیوونه میشن همش تو خونه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

تهراني دوستم؟ من چند شب پيش پسر ٦ سالم رو بردم شهربازي ارم ساعت ٦ باز ميشد ماهم همون موقع اونجا بوديم خيلي هم خلوت بود همه وسايلا رو هم قبل از سوارشدنش ضدعفوني ميكردم طفلك پسرم داشت ميتركيد

خیلی سخته خواهر منم بچه اش خیلی گریه میکنه که بره بیرون ولی بیچاره خواهرم هی سرش رو گرم میکنه... 

خدایا من قدرتمندترین زن دنیا💪 هستم چون میخوام کائنات رو به گردش دربیارم و شاد زندگی کنم. فقط کمکم کن خدا🙏
 تاب بخر نصب کن توخونه وسر سره هم هست میتونه بخری گناه دارن بچه ها،

تاب داشتیم .موقع اسباب کشی دادم به یکی .این خونه چون نوسازه گفتیم میخوره به در و دیوار خراب میشه .مدیون میشیم 

2706