2737
2739

دوستان گل نی نی سایتیم حاجتی دارم که شاید با دعای شما اجابت بشه قول میدم حاجت روا بشم شیرینی عقدمو واستون بفرستم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولله شیرینیش که به ما نمیرسه ولی دعات کردم💖💖🌺

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2728
ولله شیرینیش که به ما نمیرسه ولی دعات کردم💖💖🌺

مرسی گلم شیرینی میدم بالاخره یک جوری

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2738
بزار من آدرس بدم که یه وقت اذیت نشی تو پیداکردنم . تهران پلاک ۲. بفرستیا

اتفاقا تهران کار دارم حتما میارم واست شیرینی

انشاالله حاجتروا بشی عزیزم میشه برای ازدواج منم دعا کنی

ان شاءالله که بزودی جفتمون باهم جور بشه

مرسی گلم شیرینی میدم بالاخره یک جوری

قربونت ایشالله خوشبخت شی😇💜

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

الهی به بخت خوب نصیبت بشه عزیزم 

من خبر نداشتم دخترم برا ازدواجش نظر حضرت زهرا حدیث کسا و زیارت عاشورا برا امام حسین کرده بود و من بدونه اینکه بدونم خوابه چادر دیدم برا دخترم که یکی کادو بهش میده و من مبگم دخترمن که چادری نیست و یه نفر از دوستان میگه این چادر زهراییه سرتو درد نمی ارم تو تاپیکای قبلم بخون ماجراشو 

و جالبه یه خاستگار یه نفر که فکرشو اصلا نمیکردیم با بهترین خصوصیات معرفی کردن و ایشون پنج شنبه اومدن منزلمون  هنوز جواب ندادیم ولی حاجت روایی بود برا نیت دخترم 

شما همچله حدیثه کسا برای حضرت زهرا و زیارت عاشورا برای امام حسیننظر کن انشالله خودشون چادر بختتو رو سرت بندازن

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
الهی به بخت خوب نصیبت بشه عزیزم  من خبر نداشتم دخترم برا ازدواجش نظر حضرت زهرا حدیث کسا و زیار ...

چه جالب 

الهی امین

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
الهی به بخت خوب نصیبت بشه عزیزم  من خبر نداشتم دخترم برا ازدواجش نظر حضرت زهرا حدیث کسا و زیار ...

@فیونای    

@110bal110    

@راحیل19    

@fv97    

@hamishegikhoshbakhti    

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706