2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون بازسازی کردیم والا هنوز توش زندگی نکردم ببینم ولی من سفیدو بیشتر میپسندیدم  عکس وا ...

مرسی عزیزم مبارکتون باشه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2731
نمی دونم چرا سرو ته شده🤷‍♀️🤪

خونت چ بزرگ چند متره 

عکش آشپزخانه هم میدی

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
وااای چقد جالب چقد سلیقتونو دوس دارم اتفاقا سورمه ای هم تو فکرم بود 😅فقد با خودم گفتم شاید فضامو کو ...

عزیزم سرمه ای مد نیست اتفاقا سبز و زرد یا خردلی خیلی بروز و شیکه .اگه خونه ای دارید بامتراژ بالا از سرمه ای اگه سلیقتون بود استفاده کنید سرمه ای خونرو سردو کوچیک میکنه و دلبازی و ردحیه ی لطیف رو میبره باز هم همه ی رنگ ها بستگی به مبل و بقیه وسایل داره اگه روی مد هستید امسال سفید کرم قهوه ای ..مد شده

جودی دمت گرم چ خونه ای چن متره چند خوابه

چندتا بچه داذی

چن سالته

خیلی خوشگله خوشم اومددددد 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
ببخشیدشمااسمتون نام کاربریتون هست؟

ن عزیزم دوست داشتم اسم دختر دومم رو بزارم طلاییه بنا ب دلایلی نشد....ولی خیلی دوس دارم...

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706