2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اسی الان همه آشنا درمیان😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2728
قبلا هم گذاشتم

خونت خیلی دلباز و روشنه😍

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2738
خداکنه منم یه آشنا پیدا کنم😂😂😂

چرا 😂همه میخان تو سایت آشنا نباشن که😅

قاب دور وان یکادتو عوض کن خیلی طلایش زیاده ماهم تابلو فرش داریم اینجوریه

قاب من قهوه ایش بیشتره ها واس شما طلاییش بیشتره در کا مخوام تابلو آینه ای بخرم اینو میدم ب مامانم خونش سبکش میاد ب این تابلو

بچه ها همگی خونه هاتون عالی بود...برامنم دعا تا عید برم خونه خودم پولش جور بشه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2706