2726
عنوان

عمم به مامانم گفت تمام ارث برادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 133 پست

دور از جونش ولی اگر اتفاقی براشون بیفته جیزی به خواهرش نمیرسه ، همه اموالش به شما و مادرتون میرسه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک هشتمش اونم اگه تا اونوقت مادرش زنده باشه

مامانش ۷۰سالشه تو زندگیش یه قرصم نخورده اما من تو جونی قرص میخورم

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

اگه باباتوصیت نامه نداشته باشه که همه چیز به شما و مادرت میرسه مگر اینکه بابات خودش بهشون چیزی بده حالا مگه بابات چقدر اموال داره بعد با باهاتون مهربون باشید های نکرده مگه قراره بنیره

سالم از سی رفت غلتکسان دوم از سراشیبی کنون سوی عدم .... پیش رو میبینمش مرموز و تار بازوانش باز و جانش بی قرار ....جان زشوق من میلرزدش ابم و میگدازد از اتش ....جمله تن را باز کرده چون دهان تا فرو گیرد مرا هم ز آسمان ...... با تنه خسته پای ریش ریش خستگان بردم بسی بر دوش خویش .....گفتم این نامردمان سفله زاد لاجرم تنها نخواهندم گذاشت ....لیک تا جانی به تن نشناختند همچو مردارم به راه انداختند ........ ای دریغ از آن صفای کودنم در بسیار لب خاموش من .... ای دریغ.....
2728
بنام خودشه خب هرچی داره همون ماشین همون خونه خب میرسه مامانشش 

متاسفانه یک ششم اموالش به مادرش می رسه نه بیشتر مگر اینکه عمه ات واسه پدرت موس موس کنه و یه چیزی قبل مرگ پدرت ازش بگیره اون هم یعنی به نام بزنه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

چقد راحت از مرگ کسی حرف میزنید...مگه شما خبر دارین ک پدرتون خدایی نکرده قرار زودتر از بقیه فوت کنه ک در مورد ارثش جنگ میکنید؟

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
تا وقتی شما بچه ها هستید چیزی به عمه و عموهاتون نمی رسه حتی اگه مادرت از پدرت جدا بشه مگر اینکه پدرب ...

نه میرسه مامان بزرگم اونم میگه برای دخترام

در کل چه خواهر بیشعوریه که برادرش هنوز زنده اس به فکر مال و اموالشه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
بنام خودشه خب هرچی داره همون ماشین همون خونه خب میرسه مامانشش 

اول اينكه مگه قراره بابات زودتر از مادربزرگت فوت بكنه؟

بعد اينكه اولين چيزي كه از ارث محاسبه ميشه مهريه است بعد هم سهم خاصي نميرسه به مامانبزرگت خيلي كم ميرسه بهش 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
چقد راحت از مرگ کسی حرف میزنید...مگه شما خبر دارین ک پدرتون خدایی نکرده قرار زودتر از بقیه فوت کنه ک ...

مگه من جنگ میکنم عمه هام ریختن زندگی مامان بابامو دارن خراب میکنن فک ارثم هستن

2706