2737
2734

بازم التماس دعا دارم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

خداروشکر... وقتی میبینم یکی حاجتروا شده ته دلم میکه یعنی میشه منم....

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به سعادتت برا منم دعا كن خدا حاجتمو بده 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2728

سلام پفسه جان

ای جاااانم خیلی خوشحال شدم 

خداروشکر

اگه نشناختیم امضامو بخون

دوستان جدید نیستم کاربریم جدیده....                                                 خانوم آقا نوید  کاربری قبلم هست     
سلام پفسه جان ای جاااانم خیلی خوشحال شدم  خداروشکر اگه نشناختیم امضامو بخون

سلام عزیزم .ممنونم مهربونم . امضا نداری که 😀

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزم .ممنونم مهربونم . امضا نداری که 😀

داشتم نمیدونم کجاست الان 

خانوم اقا نوید بود کاربریم 

تو شخصی با هم خیلی صحبت میکردیم یادت اومد منو؟

دوستان جدید نیستم کاربریم جدیده....                                                 خانوم آقا نوید  کاربری قبلم هست     
داشتم نمیدونم کجاست الان  خانوم اقا نوید بود کاربریم  تو شخصی با هم خیلی صحبت میکردیم یا ...

اااااا اره مهربونم 

خوبی خوشی چه خبرا . دلم تنگت بود خیلی

2738
اااااا اره مهربونم   خوبی خوشی چه خبرا . دلم تنگت بود خیلی

فدات بشم عزیزدلم 

منم همینطور همش تو ذهنم تایپکاتو حرفامون بود

چی بگم گفتم که دنبال طلاقمم

فدات بشم عزیزدلم  منم همینطور همش تو ذهنم تایپکاتو حرفامون بود چی بگم گفتم که دنبال طلاقمم

عزیزم بیا خصوصی حرف میزنیم .