2737
2734

بچه ها كدوم براي امتحان چقد بخونيم ؟. خيلي سخته ؟؟

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

مجموعه سوالات آزمون های استخدامی بانک ها  از شاپور درویشی

دوست من چندسال پیش علاوه برنمونه سوالایی ک دانلود کرد اینم خوند میگفت کتابش عالیه

بانک دولتی قبول شده بود

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه کدوم بانک شرکت کردی؟اصول۳معمولا جامع درس های حسابداری شامل میشه اونو بخون و آمار و ریاضیم بخون& ...

جدي ؟؟ من اصول ٣ رو انداختم دور فقط اصول ١ برداشتم 

هيچي هم بلد نيستم يعني يادم رفته همه اش 

بانك توسعه 

2728
مجموعه سوالات آزمون های استخدامی بانک ها  از شاپور درویشی دوست من چندسال پیش علاوه برنمونه سوا ...

من اينارو ندارم فقط كتاب هاي دبيرستانو دارم 

واسه کدوم بانک شرکت کردی؟اصول۳معمولا جامع درس های حسابداری شامل میشه اونو بخون و آمار و ریاضیم بخون& ...

پس من دور رياضي و آمار رو خط كشيدم گفتم پول و ارز ميخونم با اقتصاد و اصول حسابداري يك 

2738
باشه عزيزم  شما كارمند بانك هستيد ؟؟

نه ولا بیکارم ...البته ببخش عزیزم من حسابداری هستش رشتم شما اگه رشتتون اقتصاده برو ببین منابعش چیه بخونی راهنمایی اشتباه نگمت خودم استخدامی بانک رفاه اخه شرکت کردم با توجه به اون گفتم 

نه ولا بیکارم ...البته ببخش عزیزم من حسابداری هستش رشتم شما اگه رشتتون اقتصاده برو ببین منابعش چیه ب ...

من رشته ام حسابداريه 

چند سال شاغل بودم ولي اصلا تئوريش با كارش فرق داره ميدونيد كه و اينكه من چون همه ي اصول يك و دو و سه استادش يكي بود و خوب توضيح نميداد مشكل دارم از پايه 

میگفت ریاضیش در حد دبیرستانه بقیشم متوسط چیز سختی نبود نخونده قبول شد البته درسش در کل خوب بوده

در حد دبيرستانه يا در حد سوالاي كنكور ؟؟

2706