2726

اول به امید خدا بعد با اراده خودمون و کمک همیدیگه به هدفمون میرسیم .نارنجیا فقط بیان  .باهم میترکونیم.

اینجا گروه رقابت .باهم مهربون باشیم تو این مسیر😘

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

من تگ نمیتونم بکنم هرکی میشناسه تگ کنه نارنجیا رو

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از کجا باید بفهمیم چه رنگی هسیم؟

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
بامداد خمار؟  من چجوری باید شروع کنم واسه رژیم؟ توی چه تاپیکی باید برم؟

ما خودمون هم عضو بامداد خمار هستیم فقط اینجا بهم کمک میکنیم و رقیب هم میشیم.وگرنه همه تو بامدادخمار گزارش میدیم

من اومدم

خوش آمدی .من تگم کار نمیکنه لطفا نارنجی ها رو تگ کن .@ آذر

منم دوست دارم شروع کنم

برو تایپیک بامدادخمار بخون

من دلم میخواد گروه صورتی باشم 😀

اگه نارنجی بودی قدمت سر چشم

2706