2733
2739
عنوان

خاک بر سرم آبروم رفت😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 78 پست
😂😂😂عکسی که من دیدم کلفت بود خیلیییییی🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

خدا نکشت 😂😂😂😂مال من خانوم اومد بالا خداروشکر

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا نکشت 😂😂😂😂مال من خانوم اومد بالا خداروشکر

نه بابا مرد بود شانسع من😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

شب خواب بد ببینم تقصیر توعهههه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
عاشقت شدم رفت😂😂😂 قبلا آشنایی داشتم با این نوع یوگا خیلی فانتزی و عجیبه به نظرم

من نمیدونستم دیدم هی تکرارش میکنه عجیب بود رفتم سرچ کردم تصوراتم نابود شد😂😂😂گفت معلومه ک خیلی دوست داری یاد بگیری 

2738
نه بابا مرد بود شانسع من😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️ شب خواب بد ببینم تقصیر توعهههه

😅😅😅تقصیر امیلیاسن اون دنیا حلالش نمیکنم من گولشو خوردم فک کردم اهل ورزشه نامرد

😅😅😅تقصیر امیلیاسن اون دنیا حلالش نمیکنم من گولشو خوردم فک کردم اهل ورزشه نامرد

😂😂😂😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
من نمیدونستم دیدم هی تکرارش میکنه عجیب بود رفتم سرچ کردم تصوراتم نابود شد😂😂😂گفت معلومه ک خیلی دوس ...

وااااای معلومه که خیلی دوس داری یاد بگیری😂😂😂😂✋🏼✋🏼✋🏼

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2706