2737
2734

اهان یه رفتار اشتباه دیگه از مادرم این بود که همیشه از پدرم پیش من بدگوئی میکرد که این باعث شد من از پدرم فاصله بگیرم . اگه رابطه ی خوبی با همسرتون ندارید و قصد ادامه ی زندگیتون رو دارید در این مورد با فرزندانتون درد و دل نکنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر من با من که یک بچه بودم درد دل میکرد این کارو هیچ وقت با بچه تون نکنین  بچه نمیفهمه بزرگت ...

یجا خوندم چند تا روانشناس زندگی چند نفر که رفتاراشون طوری بوده که انگار بهشون تجاوز شده رو بررسی کردن فهمیدن تجاوزی در کار نبوده ولی تو بچگی سنگ صبور مادرشون بودن و پر از حس گناه و عذاب وجدان...

I don’t want to die..Sometimes wish I’d never been born at all
ای وای یعنی شما ناخواسته رفتارای مشابه مادرتون رو انجام میدید ؟

مادر و خواهر بزرگم....سر یه صدای کوچیک ایجاد کردن مثلا گذاشتن یه لیوان داد میزد...منم تا یچیزی میفته یا صدا میده ناخوداگاه میگم اوفففففف.سر همسرم...😑

2731

بد دهنیهاش ب بابام.خود رای بودنش.خونوادشو به شوهرو بچه هاشو زندگیش ترجیح میدهد و الان خوب حسابشو گذاشتن کف دستش.شوره یه چیزیو درمیاره.به شدت بی نظمه و واقعا خونش کثیفه.همش در حال غر زدنه و عیبای خودشو نمیبینه.اصلاااا به خودش نمیرسه.بین بچه هاش فرقایه خیلی واضح میزاشت و منو توپه بین دعواهایه زنو شوهریشون میکرد

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
احساس گناه و عذاب وجدان ؟

خب بچه ست وقتی بهش بگی ناخوداگاه فکر میکنه اون مقصره یا کلا انرژی منفی اون حرفا یه بچه ی کوچیکو واقعا اذیت میکنه

I don’t want to die..Sometimes wish I’d never been born at all
یجا خوندم چند تا روانشناس زندگی چند نفر که رفتاراشون طوری بوده که انگار بهشون تجاوز شده رو بررسی کرد ...

اااره به خدا خیلییی کاره بدیههه ..من یک دختر 9یا 10ساله بودم تااا زمانی که خیلی بزرگ شدم دردل میشنیدم و نتیجه ش این شد که متنفر. شدم از همه و بدبین و اینکه کودکی نکردم

اصلا کی گفته مادر باید دوست فرزندش باشه

مادر همیشههه باید مادر باشه فقططط رفتارش وحرف هاشفقط مادرانه باشه 

2706