2726
عنوان

کسی حاضره با برادر شوهرش تو یه خونه زندگی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 47 پست
اخه تاکی  

ولله مامان من همه عمرش با برادر شوهر زندگی کرد اونم چند تا جلوش حاضر بودن نماز بخوونند اینقدر که حرمت براش قائل بودن محبت های اینجوری ذخیره ی آخرت آدمه البته اگه آدم چشم پاکی باشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو نمیدم شوهرمم یه جورایی به نادرش گفته .ولی دوهفته پیش ما بود .رفت دوروزه برگشت .دارم دیوونه میشم

پرروعن هیچ کاری نمیشع کرد باید تحمل کنی

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.
2728
اگه میتونید کمکش کنید یه خونه کوچیک اجاره کنه بره هر چقدر هم به چشم برادری ببینی بازم نامحرمه ، من ک ...

خودمون تو این گرونیا موندیم .کاش شوهرم داشت میداد به اونا 

ولله مامان من همه عمرش با برادر شوهر زندگی کرد اونم چند تا جلوش حاضر بودن نماز بخوونند اینقدر که حرم ...

میدونی اخه اصن بمن هیچی نمیگن .فقط زنگ میزنن میگن تو راهیم .میان میبینی چند هفته اینجان .من ازدواج که زندگی خودمو تشکیل بدم .نه که بچه های مادر شوهرمو سرو سامون بدم .اگه بفکرشونه باید بیاد تو شهر خونه بگیره 

خودمون تو این گرونیا موندیم .کاش شوهرم داشت میداد به اونا 

خدا صبرت بده مامان منم چندسال با برادرشوهراش یه جا زندگی کرد جالبش اینجا بود که یکیش زن گرفت  بازم اومد با ما زندگی کرد مامانم طلاهاشو فروخت پول قرض کردن این برادرا یه خونه کوچیک ساختن رفتن از خیر طلاهاشم گذشت از بس که اذیت شده بود 

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
چاره ای ندارم شوهرمم میگع نمیتونم بیرونش کنم .گناه من چیه ارامش ندارم تو اختیار اونام 

من الان دقیقا مشکل تو رو دارم با این تفاوت که خواهرشوهر زندگی خراب کن و عوضیم داره میاد

هرچی هم کم محلی میکنم از رو نمیرن

من الان دقیقا مشکل تو رو دارم با این تفاوت که خواهرشوهر زندگی خراب کن و عوضیم داره میاد هرچی هم کم ...

واسه منم اونم هست با این تفاوت ازون سره دنیا با تلفن واسه زندگیم تصمیم میگیره .من که واگزار خدا کردمشون 

من یه سواااال دارم چرا اکثرن امضاشون اینه که ۹ ۹ ۹۹ یه چیزی شده؟ اینکه هنوز نیومده تاریخش🤔🤔🤔ببخشی ...

هنوز نیومده این تاریخ ولی من از قبل اتفاق خوبیو ک برام میفته جذبش میکنم..اینو یکی از دوستای همینجا پیشنهاد داد بخاطر همینه ک اکثرا این امضا رو دارن.. فقط دوستانه بهت پیشنهاد میکنم حتما کتاب راز رو بخون❤

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
هنوز نیومده این تاریخ ولی من از قبل اتفاق خوبیو ک برام میفته جذبش میکنم..اینو یکی از دوستای همینجا پ ...

سلام چجوری میشه برام‌توضیح بدین منم مشکلی دارم خیلی زیاده مشکلم ولی یکیش خیلی اذیتم میکنه

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2706