2726

سلام من ی اشنامون بازنش نشسته بودیم، بعدمنم قصدی نداشتم بحث پیش اومددیگ گفتم شوهرم کمک اینام میکنه توکارخونه اینا، بخدا قصدی نداشتم بحث اینا بود ک شوهرم دوسم داره، حالا فهمیدم باشوهرش دعواش شده حسابی، گفته ب شوهرش چرا فلانی واس زنش اینکارو میکنه اونکارو میکنه تو نمیکنی، چیکارکنم😣

♥️

وا....چه زن دیوونه و حسودی بوده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چ اشتباهی کردم، نمیدونستم اینجوری میشه

تقصیر تو نیست عزیزم

اون مشکل داره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
تقصیر تو نیست عزیزم اون مشکل داره

اخه شنیدم شوهرش گفته بود بهش، حالا هرکی بیاد هرچی بگه تو باید باورکنی شایدطرف دوس داشته شوهرَ اینجوری باشه جزو خیالاتش بوده و ب تو گفته، گفته بود اون سادس حرف زندگیشو زده تو چیکار داری، آبروم رفته من چ میدونستم اینجوری میکنه

♥️
اخه شنیدم شوهرش گفته بود بهش، حالا هرکی بیاد هرچی بگه تو باید باورکنی شایدطرف دوس داشته شوهرَ اینجور ...

بیخیال....اهمیت نده

...و سعی کن از خوبیهای شوهرت جلو کسی تعریف نکنی

بیشتر شنونده باش

دیگه گذشته،براتون تجربه بشه که دیگه از همسرتون جایی حرفی نزنید،نه خوبشو بگید نه بدشو🌹 

خیلی روحیاتم بهم خورده  هرکاری میکنم تو ذهنمه، الان میگن سادس زندگیشو گفتم ولی من حرف پیش اومد از اونا نیستم 

♥️
خیلی روحیاتم بهم خورده  هرکاری میکنم تو ذهنمه، الان میگن سادس زندگیشو گفتم ولی من حرف پیش اومد ...

درک میکنم،دیگه گذشته،حرص بخوری چیزی عوض نمیشه،هم یه تجربه شد برات هم متوجه شدی اون خانم ظرفیتش پایینه دیگه پیشش بیشتر مراقب حرفات هستی،خودتو اذیت نکن

2706