2410
2553
عنوان

بابام یه حرفی زد که خیلی ناراحت شدم اونم اینکه

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 40 پست
مامان بابام همو فقط تحمل میکنن تو یه خونه ولی جدا از هم میخوابن وحرفم نمیزنن

بهت توصیه می کنم اصلا توی کاراشون دخالت نکن اونا عاشق همند فقط ما تصور می کنیم بهتر از اونا عاشقی بلدیم

پدر و مادر عزیزم دلتنگ روی ماهتون هستم😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت توصیه می کنم اصلا توی کاراشون دخالت نکن اونا عاشق همند فقط ما تصور می کنیم بهتر از اونا عاشقی بل ...

دیگه از هم بدشون میاد و فقط بخاطر من دارن تحمل میکنن

مشاور تحصیل هستم
2720
بهت توصیه می کنم اصلا توی کاراشون دخالت نکن اونا عاشق همند فقط ما تصور می کنیم بهتر از اونا عاشقی بل ...

۱۲سالی هست که این روال هست و دیگه من امیدی ندارم وچه شبایی ک با گریه خوابیدم بخاطر این اوضاع

مشاور تحصیل هستم
عزیزم دیابت چیکارش کرد کامل بگو تروخدا بابای منم داره نگرانم کردی

نگران نشو زخم عروقی پا داشت شما فقط مراقب کنترل قندش باش و مرتب پاها روچک کن زخم نشه و تغذیه بسیار موثره در ضمن پدرم متاسفانه پیگیر درمان نبود 

2714
۱۲سالی هست که این روال هست و دیگه من امیدی ندارم وچه شبایی ک با گریه خوابیدم بخاطر این اوضاع

سر خودت رو گرم کن کاری بهشون نداشته باش شما فقط احترامشون رو داشته باش قرار نیست شما مدیریت کنی چون آخرش مثل من ناامید می شی و خودت داغون می شی

سر خودت رو گرم کن کاری بهشون نداشته باش شما فقط احترامشون رو داشته باش قرار نیست شما مدیریت کنی چون ...

از این ناراحتم ک نامزدم میگه مامان بابات خوبی باهم نیستن دلم نمیخواست کسی این حرفو بهم بزنه

مشاور تحصیل هستم
یعنی برای درمان دیابتش دارو نمیخورد؟ چندسال بود دیابت داشت؟

دارو می خورد اما خیلی رعایت نمی کرد در ضمن بسیار عصبی می شد و تقریبا از درمان دیابتش خیلی زمان می گذشت آسیب عروقی داشت 

2706