2737
2734

من رستوران های ایتالیایی خیلی میرن .

با آدرس بگید لطفا 🌸🌹

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کجایی من شمالم بهترین پیتزا لاهیجان که پیتزا آفتابه مرغ هم همون بغلش مهتاب 

آفتاب و مهتاب خیلی معروفن

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
خونه خودمون😐 ادویه پرو پیمون میزنم خمیرشم خودم درست میکنم.اصلا قابل مقایسه با پیتزا بیرون‌نیس

یااااا خدا

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
2738

منم خودم همیشه درست میکنم تازه عیال باری هر وقت درست میکنم بالای ۱۰ تا درست میکنم چون خانوادمم خودشونو میرسونن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

پیتزا : چیکن فکتوری 💯بام لند تهران 

غذای هندی : رستوران تاج محل تهران 

مرغ کنتاکی : مستر کنتاکی تهران 

رستوران گیاهخواری: رستوران زمین ، شهرک غرب

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
منم خودم همیشه درست میکنم تازه عیال باری هر وقت درست میکنم بالای ۱۰ تا درست میکنم چون خانوادمم خودشو ...

آره دقیقا،

منم مادر همسرم همیشه بهم میگه هرموقع خواستی پیتزا درست کنی مارو هم دعوت کن😁😁😅😅😅😅

اینقده ذووووق میکنم😍😍😅😅🤪🤪🤪🤪🤪

آره دقیقا، منم مادر همسرم همیشه بهم میگه هرموقع خواستی پیتزا درست کنی مارو هم دعوت کن😁😁😅😅😅😅 ...

خرجش به کنار کمرم میبره .😁😁😁

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706